פרסום לאדריכלים ומעצבי פנים באתר saf

הסכם שירות בין אתר saf.co.il ומפעיליו "גלובתא יזמות באינטרנט בע"מ" ח.פ 515417269 (להלן "האתר" "מפעילי האתר" "saf") לבין החתום מטה בהסכם זה (להלן: "הלקוח" "המשתמש")

אתר saf הוא הבמה המקצועית המובילה ברשת לאדריכלים, מעצבי פנים, מהנדסים ובעלי מקצועות ועסקים בתחום הבית, הבניה והעיצוב. במשך למעלה מתריסר שנים של התפתחות האתר מקבץ בין דפיו קהל גולשים ומשתמשים שתורמים האחד לשני מידע וכלי עבודה כקהילה שיתופית עסקית ותומכת. וכן קהל לקוחות קצה נרחב המגיע לבחירת בעלי המקצוע, המוצרים והשירותים בתהליך תכנון, עיצוב, בנייה או שיפוץ הקן שלהם.

בכל חודש צופים בממוצע ביותר מחצי מיליון דפים באתר, באתר מבקרים נשים וגברים באופן שווה, כשכמעט כל המבקרים (98%) מישראל  מרביתם (85%) מעל גיל 25 ובממוצע הם נמצאים באתר מעל לשלוש וחצי דקות בכל ביקור. בין היתר לאתר פונים בכל חודש עשרות לקוחות פרטיים המבקשים הצעות מחיר מאדריכלים, מעצבי פנים, קבלנים, מהנדסים, יזמים, ובעלי עסקים במקצועות הבית והבניה, לאחר פנייתם דרך האתר, נציג האתר יוצר איתם קשר בכדי לדלות מהם פרטים ראשוניים ולאחר וידוא הפרטים העבודה מוצגת בלוח העבודות לביצוע, את פרטי יצירת הקשר עם הלקוח למתן הצעת מחיר יוכלו לראות רוכשי מנוי ללוח העבודות לביצוע בלבד על בסיס כל הקודם.

חבילות הפרסום באתר:

מאפיין פרסוםBASICPROMAX
לוח עבודות לביצועVVV
מיני סייטVVV
פרסום באינדקס רלוונטי


אזור ותחום 
אחד
3 אזורים
ותחומים
עד 6
אזורים
ותחומים
תצוגת מספר טלפון
וקישור לאתר אינטרנט
VVV
קידום פרויקטים
412
ראיון אחד על אחדVV
נוכחות בעמוד ראשון באינדקס רלוונטיVV
2
בשנה
6
בשנה
הודעת סמס על כל עבודה
חדשה בלוח
V
הפצה בפייסבוק לתכניםV
ניהול פורוםV


מחירים לתשלום חודשי 
בעסקה שנתית
195295395

דגשים:
המחירים הנ"ל לא כוללים מע"מ.
מחירי המסלולים הם לחודש בעסקה לשנה שלמה מראש.
כל המסלולים הם לשנה שלמה ולא ניתן לבטל או להפסיק מנוי לפני תום התקופה.
לכל עבודה שעולה ללוח יש מונה צפיות המאפשר לדעת כמה בעלי מקצוע צפו במספר הטלפון של המזמין העבודה, למזמין העבודה יש זכות לבקש להגביל את מספר הפניות אליו, במקרה זה רק הראשונים שיצפו במספר הטלפון יוכלו לפנות אליו בהתאם להגבלה שביקש.
משתמש שיבקש לבטל את השירות לפני תום מועד המסלול שרכש ישלם בעבור כל חודשי השירות הנותרים.

לאישור ההצטרפות, עליך למלא את פרטיך בטופס מטה ולשלוח את המסמך חתום אלינו בפקס/מייל.

הלקוח מסכים לתנאי השירות המפורטים, הכתובים בהסכם שנמצא כאן: http://www.saf.co.il/noa/gop_7836 תנאים אלה מהווים חלק בלתי נפרד מהסכם זה ובכפוף לתקנון תנאי השימוש באתר.

אנו זמינים לכל שאלה ב 08-9295951 או 077-2004772

להצטרפות לאחד המסלולים יש למלא את הטופס מטה