חומר איטום

פורום איטום ושיקום מבנים נועד לקיום דיאלוג בנושא איטום ושיקום מבנים בין בעלי מקצוע למציאת פתרונות בתחום וכבמה לשאלות ותשובות של לקוחות וצרכנים בתחום. זה המקום לברר על חומרי איטום, שיטות עבודה, המלצות על בעלי מקצוע ומציאת פתרונות מקצועיים לאיטום ולשיקום מבנים.
תנאי השימוש בפורום

חומר איטום

יעל 8.03 (10:39)
בעל מקצוע שואל אותי לגבי חומרי איטום ומציע כל מיני אפשרויות שאני לא יודעת מה עדיף לי?אנחנו צריכים לאטום גג בבניין ישן כי לדייר בקומה האחרונה יש רטיבויות, הוועד הטיל עליי להביא הצעה. מדובר בגג בניין בן 3 קומות רכבת - לא בטוח שכל הכניסות ייקחו חלק באיטום.
השאלה שלי היא איזה חומר מומלץ לאיטום גג של בניין? ושלא יהיה ייקר מדיי כי קשה לגייס כסף מהדיירים.
הוסף תגובה קישור ישיר

איטום ביריעה ביטומנית (ל"ת)

מוטי פלדמן קבלן רשום 20.03 (18:59)
הוסף תגובה

הזול עולה ביוקר תמיד ובמיוחד באיטום שאמור להגן על

וינקלר ישראל 20.03 (19:11)
על הבית שלכם, הרכוש הכי יקר שיש בד"כ לאדם מפני מים, כח טבע הרסני.
ולכן אם אתם מחפשים חומרים זולים, תחשבו טוב- כי בסופו של יום אתם צריכים חומרי איטום לאורך זמן ולא לבצע פעם אחר פעם איטום.

אין דבר כזה חומר איטום זול ויריעה ביטומנית למשל שמ"ר שלה תוכלו למצוא ב- 19 ש"ח+ מע"מ, תשלמו בסופו של יום לא פחות מ- 70 ש"ח לקבלן וביריעה ביטומנית תצטרכו לייצר שיפועים עם מדה מתפלסת שגם לזה יש עלות נוספת שלא לדבר על המשקל שלה לגג בנין שאנחנו מבינים שהוא ישן.

חברת וינקלר מציעה חומר איטום איכותי, עם אחריות ל- 10 שנים על המוצר- הוא איננו זול ולא יכול להיות זול אך הוא קל ליישום וזמן העבודה והיכולת לבצע איתו עבודה בגגות בעיתיים קלה.
על המוצר תוכלו לקרוא כאן:
www.sealit...-plus-h20/הזול עולה ביוקר תמיד ובמיוחד באיטום שאמור להגן על
הוסף תגובה

יריעות ביטומניות

אורן 21.05 (13:17)
כמו שכבר כתבו לך פה, גם אני ממליץ על יריעות ביטומניות. כיום שיטה זו נחשבת לשיטת האיטום הפופולרית והטובה ביותר לאיטום גגות בארץ ובעולם והיא מותאמת לגגות מרוצפים וגגות שטוחים וחשופים.
דבר שני, בעל המקצוע, כבעל מקצוע שאמור להבין, יכול להמליץ לך בעצמו מה יכול להיות הכי מתאים לצורך שלך ולמה שאתה מתאר ולא רק לשאול אותך מה אתה רוצה ולהציג בפניך את האפשרויות הקיימות.
הוסף תגובה