בחירת סוג וגוון ריצוף

פורום עיצוב פנים זה המקום לשאול מעצבי פנים, להתלבט, להתייעץ ולקבל רעיונות. מוזמנים לשאול בנוגע לעיצוב הבית, הדירה, העסק, מוסד או כל מבנה אחר, לבקש ייעוץ בנושאי עיצוב עם בעלי מקצוע בתחום וקולגות וכמובן לתרום מניסיונכם בדיונים השונים - אז איזה עיצוב פנים מתאים לכם?

יש לשמור על כללי הפורום, פורום עיצוב פנים לא נועד לפרסומות והן יימחקו, כולם מוזמנים לשאול ולענות בנושאי עיצוב פנים, לאחר מענה בעל ערך לשואלים ניתן להזמינם לפנות לנותן/ת המענה.

שלום לכל באי הפורום
שמי לייה סלה מעצבת פנים וסטייליסטית www.leeya-sella.com/
אני מנהלת את הפורום ואני כאן בשבילכם. אתם מוזמנים להעלות שאלות שקשורות לכל נושא העיצוב והסטיילינג.
רק בבקשה שימו לב שהשאלות מפורטות, שיש תוכניות ותמונות להמחשה כדי שאוכל לתת תשובה הכי מקצועית שאני יכולה ולא לשכוח להירשם לאתר, לפעמים אני צריכה עוד שאלה בפרטי (:
תנאי השימוש בפורום

בחירת סוג וגוון ריצוף

אורלי 11.07 (18:23)
אנחנו בתהליכי שיפוץ לבית וכחלק מהשיפוץ אנחנו מחליפים ריצוף.
אני מעוניינת בריצוף פרקטי לבית עם ילדים וכלב שיוצרים הרבה לכלוך.
באיזה גוון וסוג ריצוף כדאי לי לבחור?
הוסף תגובה קישור ישיר

בחירת ריצוף

סיון רודריג-עיצוב פנ 27.04 (12:19)
בחירת ריצוף לבית קשורה לטעם אישי ולאופי הבית. קשה להמליץ על גוון מבלי לראות את שאר הבית (מבחינת גוונים)
בגדול, גוון אפור "מסתיר" יותר לכלוך שמצטבר והייתי הולכת על אריחי גרניט גדולים יחסית (עניין שקשור לתקציב)או לחילופין שילוב של אריחים מצויירים באזורים ש"מיועדים לפורענות".
אם אין לך ליווי של מעצבת פנים הייתי ממליצה לך פשוט להיכנס לחנות אריחים ולהתייעץ.
בהצלחה
הוסף תגובה

סונאר - מוצרי יוקרה למטבח

סני 8.05 (13:18)
סונאר מותג היוקרה של מוצרי החשמל למטבח, המשווק קולקציות חושניות המיוצרות לפי הזמנה בחמישה מהמפעלים הגדולים באיטליה, זוכי פרסי עיצוב בינלאומיים המייצרים בבלעדיות קולקציות ייחודיות של מוצרי חשמל למטבח.
מאז הקמתה בשנת 1977, התמחתה סונאר מבית סמגל אלקטריק בייצור ושיווק מוצרי חשמל למטבח.

את הגזרה הנחשקת של כל אחד מהמוצרים עוטפת טכנולוגיות חכמות וביצועי על מרשימים, שנותנים את הטון בעולם מוצרי החשמל למטבח. ליין המוצרים של חברת סונאר כולל מוצרי חשמל למטבח, המיוצרים כל אחד במפעל הנחשב למומחה בתחומו:תנורי אפייה בנויים – בטכנולוגיית Full Touchh אלגנטית ומגוון אפשרויות מתקדמות כגון תכניות שף אוטומטיות הפועלות בטכנולוגית אפייה מהירה ואחידה מארבעה מוקדים שונים.
קולטי אדים מעוצבים – סונאר נחשבת לחלוצת קולטי האדים בישראל. החברה משווקת קולטי אדים נסתרים בטכניקת המעלית, בעלי מנועים חזקים ושקטים במיוחד מבית קונצרן Air One האיטלקי, עם עצמת יניקה של עד 1,800 מק"ש. קולטי אדים בעיצוב גוף תאורה ועוד..
כיריים גז, קרמיות ואינדוקציה – קולקציה רחבה בטכנולוגיית אינדוקציה, כולל סליידר עגול לקביעת העוצמה, אזורי בישול גמישים, תוכניות בישול אוטומטי! וביצועים מרשימים המבוססים על חומרה מתוצרת Germany EGO.ייחודי ל-סונאר !כיריים אינדוקציה בגימור טיטניום מרהיב, עמיד וקל לניקוי.
פרטים נוספים באתר הבית שלנו : www.sonar-home.co.il
הוסף תגובה