למה חשוב לשים לב בעת קניית מטבח

פורום מטבחים ושיש משמש לדיונים לרוכשים או בונים מטבח חדש, למשפצים את הישן או למי שצריך רק שינויים בקיים, ארונות מטבח, מוצרי חשמל, סוגי שיש ואבן למטבח, מידות, תקנים ויצרנים.

לניהול וחסות על הפורום פנו באמצעות טופס יצירת הקשר
תנאי השימוש בפורום

למה חשוב לשים לב בעת קניית מטבח

יובל 11.07 (18:23)
מה האלמנטים החשובים ביותר שיש לשים לב אליהם בעת קניית מטבח?
הוסף תגובה קישור ישיר

למה לשים לב

קובי ינאי 13.01 (04:56)
הי
אני רכשתי מטבח איטלקי ביבוא אישי לפני כמה חודשים, ויכול לענות לך מהניסיון שלי. הכי חשוב לבדוק את איכות הארונות והשיש, מאחר ומטבח לא מחליפים כל הזמן, ואתה רוצה שיהיה עמיד לטווח הארוך, ויעמוד בשימוש השוטף. שנית, כמובן לבחון את המחירים שיתאימו לתקציב שלך. ולבסוף ,לקבל המלצות על התנהלות החברה איתה אתה עומד לעבוד.
בהצלחה!
הוסף תגובה

עוד פרט חשוב

eladw80 11.03 (15:18)
הי
אני רואה שהבחור מעלי, קובי, ענה לך בצורה מצוינת. מהניסיון שלי, יש עוד פרט קטן שהוא חשוב במיוחד, שולחן האוכל. השולחן ישמש אתכם הרבה מאוד לאירוח וארוחות משפחתיות, וחשוב מאוד לשים לב לאיכות שלו, לגודל הרצוי, לחומרים מהם הוא עשוי, וכמובן למחיר אותו אתם מוכנים לשלם. ישנן חברות שונות בשוק אשר מייצרות שולחנות אוכל באיכות גבוהה, וחשוב לקבל המלצות ולבחור כהלכה את השולחן.
הוסף תגובה

בחירת מטבח

רוני 5.04 (21:02)
הי
תודה על הטיפים. ממי שעבר ניסיון לא כל כך טוב עם המטבח הישן שלו, וניסיון נהדר עם המטבח החדש, הכי חשוב זה לבחור בחברה מקצועית שמתמחה בבניית מטבחים. אני יכול להמליץ לכם בחום על מטבחי לוגת, שמעניקה שירות נפלא, ותכננה לי מטבח יפיפה תחת התקציב שהיה. הם מצאו פתרונות אחסון יצירתיים מפאת חוסר מקום, ודאגו לקיים את כל הדרישות והרצונות שלי.
בהצלחה!
הוסף תגובה