פינת אוכל מפרידה בין סלון למטבח

פורום עיצוב פנים זה המקום לשאול מעצבי פנים, להתלבט, להתייעץ ולקבל רעיונות. מוזמנים לשאול בנוגע לעיצוב הבית, הדירה, העסק, מוסד או כל מבנה אחר, לבקש ייעוץ בנושאי עיצוב עם בעלי מקצוע בתחום וקולגות וכמובן לתרום מניסיונכם בדיונים השונים - אז איזה עיצוב פנים מתאים לכם?

יש לשמור על כללי הפורום, פורום עיצוב פנים לא נועד לפרסומות והן יימחקו, כולם מוזמנים לשאול ולענות בנושאי עיצוב פנים, לאחר מענה בעל ערך לשואלים ניתן להזמינם לפנות לנותן/ת המענה.

שלום לכל באי הפורום
שמי לייה סלה מעצבת פנים וסטייליסטית www.leeya-sella.com/
אני מנהלת את הפורום ואני כאן בשבילכם. אתם מוזמנים להעלות שאלות שקשורות לכל נושא העיצוב והסטיילינג.
רק בבקשה שימו לב שהשאלות מפורטות, שיש תוכניות ותמונות להמחשה כדי שאוכל לתת תשובה הכי מקצועית שאני יכולה ולא לשכוח להירשם לאתר, לפעמים אני צריכה עוד שאלה בפרטי (:
תנאי השימוש בפורום

פינת אוכל מפרידה בין סלון למטבח

שרה 26.04 (23:29)
רציתי להתייעץ לגבי התכנית שבתמונה. מכיוון שהבית המתוכנן להיבנות קטן תכננתי סלון ומטבח מחוברים. מה שנראה מהתמונה שצרפתי יוצר מטבח גדול מדי שמשתלט על כל המרחב ואין פינה מוגדרת לסלון. חשבתי להקטין את המטבח כדי ליצור חלל מול הספה ובמקום שולחן הבר פשוט להמשיך שיש ואז לסגור את המטבח לצורת ח בעזרת שולחן שיהיה השולחן היחיד בבית.
מה דעתכם האם שולחן כזה יכול להשתלב כחלק מהמטבח (לא נראה לי הגיוני להכניס שני שולחנות במרחב הזה כי אז שולחן אחד נמצא ממש מול דלת הכניסה) ?פינת אוכל מפרידה בין סלון למטבח
הוסף תגובה קישור ישיר

עיצוב מטבח

סיון רודריג-עיצוב פנ 27.04 (12:07)
שרה שלום,
המטבח נראה מאוד רחב ככה ,קרוב מידי למדרגות ואולי לא מנוצל הכי טוב.
הייתי מנסה לחשוב על תכנון המטבח בצורת ח, ארונות לאורך הקיר עם החלונות(כמו שעשית אבל לא להתקרב כל כך למדרגות), ארונות גבוהים בקיר הניצב (כמו שעשית) ועוד ארונות נמוכים במקביל לקיר עם החלונות שבחלקם יכולים להיות דלפק ישיבה כמו שעשית. מכיוון שאין לי באמת אפשרות לדעת מרחקים ומידות הכל לשיקולך..
בהצלחה
הוסף תגובה

תודה. פתחת לי כיוון חשיבה חדשה...

שרה 29.04 (22:37)
תודה. פתחת לי כיוון חשיבה חדשה. הייתי קצת סגורה על ח בצד השני....
הוסף תגובה

סמגל עלית - מוצרי חשמל למטבח

סמי 30.04 (11:35)
מאז הקמתה בשנת 1968, סמגל עלית מתמחה בשיווק מוצרי חשמל יוקרתיים למטבח אשר משביחים את חווית הבישול והאפייה. לצד מותגי העל המובילים, תמצאו בסמגל עלית קולקציות פאר ייחודיות תוצרת מותג הבית סונאר. על המבחר האקלקטי אמון צוות מומחים, שיסייע בהתאמת התכשיט הבא למטבח שלכם באמצעות המתכון המיוחד שלנו.

כמו פרלין משובח שמתגלגל בעונג על הלשון, הקולקציות המובחרות של סמגל עלית משאירות
טעם של עוד באמצעות עיצובים חושניים בשלל צבעים ומרקמים: מהמראה הכפרי ועד לנירוסטה
מוברשת.
בחירה מתוך שדרת מותגי-על רחבה, עם המבחר הגדול בישראל של מוצרי חשמל למטבח:
תנורי אפייה, קולטי אדים מעוצבים, כיריים בטכנולוגיות שונות, קולטי אדים מיוחדים ומקררים
בשלל צורות
וגדלים. לצדם מחכים לכם בסמגל עלית אקססוריז למטבח שבהם מכונת אספרסו, מיקסרים
ומיחמים מעוצבים. כל מוצרי היוקרה למטבח ניצבים בחזית הקדמה, בזכות איכות הגימור והביצועים
הגבוהים.
ההתמחות שלנו במוצרי חשמל למטבח מאגדת את הדגמים המתקדמים בעולם במקום אחד:
מתנורי אפייה עם תכניות בישול אוטומטיות ועד כיריים חכמות עם חיישני טמפרטורה. כדי שתוכלו
ליהנות מהחידושים העדכניים ומרמות הביצוע הכי גבוהות שאפשר.
פרטים נוספים באתר הבית כאן: www.samgalelite.co.il
הוסף תגובה