רעיון למטבח חדש ממליצה

פורום מטבחים ושיש משמש לדיונים לרוכשים או בונים מטבח חדש, למשפצים את הישן או למי שצריך רק שינויים בקיים, ארונות מטבח, מוצרי חשמל, סוגי שיש ואבן למטבח, מידות, תקנים ויצרנים.

לניהול וחסות על הפורום פנו באמצעות טופס יצירת הקשר
תנאי השימוש בפורום

רעיון למטבח חדש ממליצה

מיכל 17.05 (14:18)
היי לשאלתך לגבי המלצה מטבחים בירושלים אנחנו עשינו שילוב מיוחד של פורמייקה בצבעים.עם קלפות זכוכית משהו ברמה והכי מעניין שהמחיר היה מצויין.והמטבח יצא פרפקט. תחפשי בגוגל מודל מטבחים בירושלים 0585000323 יש לו דוגמאות חדשניות ויחודיות למטבחים בירושלים
בהצלחה מיכל סגל מ ירושליםרעיון למטבח חדש ממליצה
הוסף תגובה קישור ישיר

מטבחים כפריים

רוני שגיב 28.07 (20:51)
הי :)
תודה על ההמלצה! זה נראה מקסים ומיוחד, ואני אישית מאוד אוהב עיצובים מיוחדים וססגונים, ולא משהו סטנדרטי. אגב, למי שמעוניין באווירה קצת אחרת במטבח, אני בחרתי לבנות מטבח כפרי אצלי בבית, ועשיתי זאת בסיוע של חברה מקצועית במתמחה בעיצוב והתקנת מטבחים כפריים. מטבח כזה יכול להעניק אווירה אחרת ויוקרתית, ולאפשר לכם ליהנות מעיצוב ביחד עם פונקציונאליות ונוחות. תוכלו לראות דוגמאות כאן:
touchwood.co.il/he/
הוסף תגובה

רעיון למטבח חדש ממליצה

מיכל סגל מירושלים 1.06 (09:34)
היי אני ממליצה לך על מטבח חדשני היום כבר לא הולך סגנון כפרי זה מיושן ולא חדשני.
אני בחרתי סגנון מודרני וחדשני עשיתי מטבח חדש ב מודל מטבחים בירושלים שילוב של פורמייקות בצבעים פירזול מגירות טריקה שקטה של גראס יצא ממש מושלם. יש המון דוגמאות שילובים של זכוכית פולימר ועיצובים ייחודיים. חפשי בגוגל מודל מטבחים . בהצלחה לךרעיון למטבח חדש ממליצה
הוסף תגובה

מטבח חדש לבית

מטבחים בהרצליה 4.09 (23:26)
מטבחים בהרצליה נותנים שירות מעולה

www.youtub...YABEvAEh7s
הוסף תגובה