סידור חלל סלון + מטבח

פורום עיצוב פנים זה המקום לשאול מעצבי פנים, להתלבט, להתייעץ ולקבל רעיונות. מוזמנים לשאול בנוגע לעיצוב הבית, הדירה, העסק, מוסד או כל מבנה אחר, לבקש ייעוץ בנושאי עיצוב עם בעלי מקצוע בתחום וקולגות וכמובן לתרום מניסיונכם בדיונים השונים - אז איזה עיצוב פנים מתאים לכם?

יש לשמור על כללי הפורום, פורום עיצוב פנים לא נועד לפרסומות והן יימחקו, כולם מוזמנים לשאול ולענות בנושאי עיצוב פנים, לאחר מענה בעל ערך לשואלים ניתן להזמינם לפנות לנותן/ת המענה.

שלום לכל באי הפורום
שמי לייה סלה מעצבת פנים וסטייליסטית www.leeya-sella.com/
אני מנהלת את הפורום ואני כאן בשבילכם. אתם מוזמנים להעלות שאלות שקשורות לכל נושא העיצוב והסטיילינג.
רק בבקשה שימו לב שהשאלות מפורטות, שיש תוכניות ותמונות להמחשה כדי שאוכל לתת תשובה הכי מקצועית שאני יכולה ולא לשכוח להירשם לאתר, לפעמים אני צריכה עוד שאלה בפרטי (:
תנאי השימוש בפורום

סידור חלל סלון + מטבח

אור 18.05 (13:25)
תוהה לגבי סידור החלל ציבורי בדירה, האם המוצעת היא הדרך המתאימה ביותר? מצרפת הפעם תוכנית נקיות.

לגבי המטבח - חשבתי להעביר את הכיריים שלא יהיו בפינה, ולהזיז את הכיור + הכיריים כמו שהם עכשיו ולישר עם קו תחילת חלון, או לחילופין להעביר את הכיור לקיר המאונך מתחת לקלפה (לייצר מקרר, בילדאין, כיור בקיר המשותף עם החדר).

יש נקודת טלפון וחשמל בדופן המקרר, ממול לכניסה - האם זה המקום האידאלי לקונסולת כניסה?

מבולבלת, לא מצליחה לייצר אופציה אפקטיבית... חשבתי על סיבוב הסלון, אבל חוששת לקטוע את החלל עם חצי קיר משותף למען טלויזיהסידור חלל סלון + מטבח
הוסף תגובה קישור ישיר

תמונה להמחשה

לייה סלה מעצבת פנים 28.05 (16:00)
הי אור (:
התוכנית המוצעת היא הטובה ביותר בהתאם לנסיבות...
המזנון שלך צריך להיות מאוד מדוד ארוך וקיר הטלויזיה מחופה עם משהו יפה והכל יהיה בסדר... (:

בקשר למטבח, לא הייתי עושה בילט אין במטבח הזה כי זה יגזול שייש יקר ויקטין את החלל
הרעיון של להעביר את הכיור הכי נראה לי ואז יש לך מטבח שמסודר בצורה טובה
פרט למדיח שנמצא בצד שמאל. מניסיון של אחרות מתרגלים לזה די מהר.
תארי לך BI במקום המדיח?
לא חייבים ובמטבחים קטנים אני תמיד מייעצת להוריד אותו.
את הכיור את יכולה לעשות 80 ולא 60 שזה נוח והכי אידיאלי
את הגז כמובן שלהזיז מהפינה, תלוי בעגלת התבלינים/ בקבוקים שאת צריכה, 30 או 40 סמ' מהקיר
ובכלל צריך לראות לפי מה שמסתדר עם המגירות...
בהצלחה! תמונה להמחשה
הוסף תגובה

תודה ליה! מה דעתך

על מיקום הסלון? האם לא צר ליד המטבח ומופרד בקיר?
האם יהיה נוח להשאיר את נק הטלפון מול דלת הכניסה (על קיר המקרר)? יהיה שם מקום לקונסולה?
מתארת לעצמי שהשיקול של המתכנן המקורי היתה לשים את כל פונקציות המטבח בדופן החיצונים מוסתרת בקיר מהסלון + אין סכנת קרינה על המיטה בחדר הצמוד..
הוסף תגובה

תשובות

Leeya Sella Interior 29.05 (22:56)
הסלון נמצא במקום המיועד לו. אין לאן להעביר אותו... (:
את קיר ההפרדה הייתי משאירה רק בגלל שהגז הוא זה שקרוב לסלון. פשוט יהיה יותר אסטטי. את יכולה אם בא לך במקום קיר לעשות מחיצת דקובריק או משהו מאוורר אחר אבל רק בתנאי שמתאים לעיצוב כן?!
הוסף תגובה

כיצד ניתן להצניע את המטבח שבכניסה?

האם שולחן אוכל באמצע יעשה את העבודה? או שולחן מוגבה (אי ישיבה)? עוד אופציה שחשבתי עליה היא שינוי מצורת ר לצורת ח ויוסיף משטח עבודה (יאפשר גם להקטין את הצלע שמשותפת לסלון ולהרחיב מעט את הסלון שכעת 3.25)? אני אנסה לעלות שרטוטים רלוונטים בהמשך. חג שמח :)
הוסף תגובה

שרטוטים

ליה, ניסיתי המון אופציות - ואני נוטה לחשוב שאולי אכן הסידור הנוכחי הוא הכי פחות רע... איך נראות האופציות שהיו נראות לי יחסית אפשריות? עדיף להשאיר כמו שזה, או שיש אופציה שכדאי לשקול? בנוסף החלפתי בין מיקום הכיריים והכיור, והכיור נמצא על הקיר המשותף עם החדר.
המון תודה על הפידבק, מאוד עוזר!שרטוטים
הוסף תגובה

איך נראת אופציה דומה לזו?

מצאתי דירה בעלת סידור ומידות יחסית דומות..
www.ronitk...%99%D7%9D/איך נראת אופציה דומה לזו?
הוסף תגובה

אור היקרה, הנייר סובל הכל... (:

לייה סלה מעצבת פנים 10.06 (17:22)
בפועל הבית יהיה צפוף ומאוד לא נוח....
הוסף תגובה