הגדרת קנ״מ בvp בlayout להדפסה

פורום אוטוקאד הינו המקום לשאלות ותשובות הנוגעות לתוכנת אוטוקאד - תמיכה ב AutoCAD, בעיות שנתקלתם בהן, טיפים, התייעצות מקצועית, חיפוש קבצים וכדומה.

פורום אוטוקאד מנוהל על ידי sophisticadd דני כורם - bit.ly/2IL0Ijb
תנאי השימוש בפורום

הגדרת קנ״מ בvp בlayout להדפסה

תמר 20.09 (13:54)
שלום
אני עובדת עם מטרים , ורוצה להגיד קנ״מ לצורך העניין של 1:250 .
איך אני יכולה לעשות את זה ?
תודה רבה לעוזרים
הוסף תגובה קישור ישיר

לעבודה במטרים יש לקבוע Annotation Scale

sophisticadd 12.03 (07:22)
של 4 - איך החיזוב עובד? כיוון ש-AutoCAD חושב במ"מ, 1:250 יהיו 1000:250 ב-AutoCAD במטרים
Danny Korem | sophisticadd.com | "Distilling Exactly the CAD Knowledge of Your Needs"
הוסף תגובה

תודנה, איך בפועל אני מגדירה את זה ? (ל"ת)

תמר 20.09 (13:54)
הוסף תגובה

2 תשובות ל-2 שאלות

sophisticadd 12.03 (14:18)
1) כותבים Units ובחורים Meters מתוך הרשימה
2) נוגעים ב-Viewport ב-Layout ואז יש 3 ערכים: Annotation Scale, אחריו Standard Scale ותחתם - Custom Scale - אם תעבדי עם Quick Properties פתוח זה מאוד ייקל עלייך ה-Annotation Scale קובע לכולם ולכן מומלץ מאוד להשתמש בו. כשלוחצים על Annotation Scale, יש לבחור 4:1 שזה 4 בשבילך - אם אין כזה ברשימה ניתן להוסיף כך: או שעוברים ל-Model או שנכנסים לתוך Viewport ב-double-click ואז מאתרים למטה את ה-Annotation Scale (נמצא ב-Tray בתחתית המסך מימין בתוך הרשימה יש ...Custom ומשם מגדירים Annotation Scale לקובץ הנוכחי - אם רוצים הגדרה יותר כוללנית עבור כל התכנה כולה אז ניגשים למיקום לפי תמונת המסך הבאה ואחרי סגירה הולכים בכל קובץ במחשב ל-Custom ועושים Reset לרשימה (ה-Reset הוא עבור ה-Metric Scales)
ראי תמונה מצורפת
2 תשובות ל-2 שאלות
Danny Korem | sophisticadd.com | "Distilling Exactly the CAD Knowledge of Your Needs"
הוסף תגובה