עיצוב דירה מקבלן

פורום עיצוב פנים מנוהל על ידי מעצבת הפנים לייה סלה, זה המקום לשאול, להתלבט וללמוד, מוזמנים לשאול בנוגע לעיצוב הבית/עסק שלכם, להתייעץ בנושאי עיצוב עם בעלי מקצוע בתחום וקולגות וכמובן לתרום מניסיונכם בדיונים השונים - אז איזה עיצוב פנים מתאים לכם?

פורום עיצוב פנים בניהול לייה סלה www.leeyasella.com/
יש לשמור על כללי הפורום, פורום עיצוב פנים לא נועד לפרסומות והן יימחקו, כולם מוזמנים לשאול ולענות בנושאי עיצוב פנים, לאחר מענה בעל ערך לשואלים ניתן להזמינם לפנות לנותן/ת המענה.
תנאי השימוש בפורום

עיצוב דירה מקבלן

דירה מקבלן 17.04 (08:37)
שלום

אנו מחפשים מעצבת פנים לדירת קבלן שקנינו, אך ההצעות שקיבלנו די גבוהות מהתקציב. מדובר בדירת מיני פנטאוז + מרפסת ענקית, אשר ממוקמת במודיעין
אנו מבקשים בעיקר ייעוץ בבחירת חומרים מהקבלן, צבעים לחללים שונים והום סטיילינג.
במטרה להפוך את הבית למקום *חמים מואר ופרקטי עם ילדים קטנים*
חשבנו לקחת מישהי בתחילת דרכה שתוכל לצבור ניסיון ובתקווה למחיר הגיוני יותר ובתקציב שלנו
הוסף תגובה קישור ישיר

מעצבת בוגרת בצלאל

מלכי לקס 17.04 (10:46)
שמי מלכי לקס. בוגרת בצלאל. מעצבת בתחילת דרכי.
אשמח להענות לבקשתכם.
0505774769
הוסף תגובה

מוזמנים לפנות

איתמר 17.04 (13:01)
ראשית כל ברכות על רכישת הדירה.
שמי איתמר ואני מעצב פנים בעל סטודיו המתמחה בעיצוב חללי מגורים. כחלק מהשירותים השונים של הסטודיו אנחנו גם נותנים מענה ללקוחות שמעוניים רק ברכישת מוצרים ותופרים עבורם חבילת שעות נוחה ומותאמת תקציב לפי הצרכים. במידה ורלבנטי אתם מוזמנים לפנות אליי 052-5829404
www.itamarlevi.comמוזמנים לפנות
הוסף תגובה

עיצוב דירה מקבלן דירה מקבלן

leeya sella 18.04 (13:44)
הי לכם
כשלוקחים מעצבת חושבים על קצת חומרים צבעים סטיילינג...
השאלה אם אתם צריכים תוכניות מטבח, אינסטלציה, חשמל, העמדת ריהוט, מיזוג, תקשורת, אזעקה, וכו'...
עוד לפני בחירת החומרים?
יכול להיות שכבר יש לכם הכל... אין לי מושג באיזה שלב הבית.
אני מנהלת את הפורום הזה ואתם מוזמנים ליצור קשר (:
אעזור כמיטב יכולתי לעשות לכם סדר לפני בחירת מעצבת...
המון מזל טוב על הבית
תהנו!

לייה סלה
052-3130009
www.leeya-ssella.com
הוסף תגובה

מעצבת בתחילת דרכי, אשמח לעזור ...

עופרה יעיש 21.04 (00:14)
מעצבת בתחילת דרכי, אשמח לעזור עובדת גלובלי ובהחלט מחירים הגונים. יעוץ ראשוני ללא עלות 0503884846
הוסף תגובה

הי עופרה

leeya sella 22.04 (20:51)
גם בתחילת דרכך את מוזמנת להיכנס ולהגיב מידי פעם.
תתקבלי בברכה (:
הוסף תגובה

מעצבת פנים

Michal Maislish 27.04 (10:37)
מהו סכום הגיוני עבורכם? אשמח לדבר אHתכם או לחלופין להיפגש לפגישת היכרות ללא עלות על מנת שאוכל להבין את התקציב והיקף הפרוייקט ולתת לכם הצעת מחיר מדוייקת.

מיכל מייזליש, תכנון ועיצוב פנים
mmid.co.il/
0545-201401
הוסף תגובה

מעצבת פנים

Anna Gusovsky 30.04 (19:42)
שלום לכם, שמי אנה, מעצבת פנים בתחילת דרכי העצמאית (לאחר ניסיון של שלוש שנים כשכירה). אני עובדת יחד עם שותפה שמתמחה בסטיילינג, שתינו בוגרות המכון הטכנולוגי חולון. מציעות שירות במחירים נוחים מאוד.
לפרטים נוספים, מוזמנים ליצור קשר:
אנה (GAB Studio)-
052-5312230
הוסף תגובה

הי אשמח לשוחח איתכם

מוריאל 6.05 (12:35)
שמי מוריאל אפשר להתקשר ל-054-4519059הי אשמח לשוחח איתכם
הוסף תגובה

עיצוב דירה מקבלן

הדס טל 9.05 (22:46)
שלום,
מעצבת פנים כרגע בתחילת דרכי כעצמאית.
עבדתי כמה שנים בשתי חברות קרמיקה גדולות שנותנות בחירת חומרים לדירות קבלן, מכירה את התחום ככף ידי:), עם הרבה ידע וטעם טוב ! נמצאת על קו מודיעין ירושלים. אשמח לתת לכם שירות עיצוב במחירים נוחים כעצמאית.
052-8857548
הוסף תגובה