האוטוקד איטי מאוד

פורום אוטוקאד הינו המקום לשאלות ותשובות הנוגעות לתוכנת אוטוקאד - תמיכה באוטוקד, בעיות שנתקלתם בהן, טיפים וכדומה.
תנאי השימוש בפורום

האוטוקד איטי מאוד

שלומי 17.04 (01:06)
עד לפני שבועיים עבדתי באוטוקד 2011 והוא עבד מצוין
ולפני שבועיים עברתי לאוטוקד 2018 לייט והאוטוקד מאוד איטי
העבודה כבר לא זורמת כמו באוטוקד 2011 ,ישנו delay קטן כמעט בכל פקודה דבר שמאוד מסרבל את העבודה
ברצוני לציין שהגדלתי את הזיכרון של המחשב וזה לא עזר
האם החלפת כרטיס מסך זה הפתרון (אני עובד באותם פקודות כמו שעבדתי ב2011) ,אשמח לעזרה.
הוסף תגובה קישור ישיר

אוטוקאד לאט

רונה 17.04 (08:25)
האם התקנת את 2018 על אותו המחשב? מה המעבד, הדיסק, הזכרון, מערכת הפעלה? נכון הוא שאוטוקאדים החדשים יותר כבדים אבל גם 2011 היה חסין מפני חוליים שבאו מ 2012 ומעלה. תבדוק שהקובץ לא התנפח באופן מוזר?!

הוסף תגובה

שלומי שלום,

sophisticadd 17.04 (09:40)
כדאי לבדוק ברשת שהמחשב המדובר עומד בדרישות החומרה המינימליות - השאלה המרכזית היא בן כמה המחשב שלך והאם אתה חושב שיוכל לשמש אותך לאורך זמן או שמא אתה מתכוון להתעדכן במחשב יותר מתאים...ובכלל, אם 2011 בשילוב עם המחשב עבדו היטב מדוע לעבור?

אני בעד מחשב כל שנתיים - שלוש - עד 4 שנים (אם מדובר בתחנת עבודה מושקעת). לא הייתי הולך לקנות כרטיס מסך תואם (שבהחלט יכול לשפר את המצב) כי אולי במחשב חדש תיחסך ממך חלק מהעלות.

בלי קשר לכל אלה, הקלד Graphicsconfig ו-Enter ואז, כבה את Hardware Acceleration - אם זה לא עזר, ספר לנו על כך!
בהצלחה
Danny Korem | sophisticadd.com | "Distilling Exactly the CAD Knowledge of Your Needs"
הוסף תגובה