עצומה להחזרת אייל רהב לפיתוח ותמיכה בARC+

פורום מקצועי למשתמשי תוכנת ארק פלוס, Arc+. שאלות בנוגע לתוכנת ארכ+, תמיכה טיפים ועוד.

מעוניינים לנהל פורום זה? לחצו כאן כעת! bit.ly/2kyZDLL
תנאי השימוש בפורום

עצומה להחזרת אייל רהב לפיתוח ותמיכה בARC+

אורי כץ- אדריכלות 9.05 (17:37)
לאחר שחו"ל הבהירו לנו שבכוונתם לספק את התמיכה ממשרדי החברה בצרפת ללא כל תיאום מול השוק הישראלי, החלטנו ליזום עצומה שנעביר אותה בסיום לחברה בחו"ל במטרה להחזיר את אייל רהב לפיתוח והתמיכה בתוכנה.

היכנסו לקישור וחתמו. זה לטובת כולנו.

www.atzuma...havarcplus
הוסף תגובה קישור ישיר

אורי

הנסיך נתי 9.05 (17:56)
תסביר בבקשה.
מה עשה אייל עד היום, שאותו לא תעשה יותר ארכפלוס?
הוסף תגובה

כבוד הנסיך. תסביר בבקשה את שאלתך. לא הבנתי אותה. (ל"ת)

אורי כץ- אדריכלות 10.05 (10:15)
הוסף תגובה

פשוט

הנסיך נתי 17.05 (14:27)
החל מהיום יש משווק חדש.
מה ישתנה מבחינתנו?
האם התוכנה תהיה באנגלית וללא עברית?
האם ההשקעה של אייל תזרק לפח?

כי אני חושב שאנחנו נמשיך לקבל התוכנה שאנחנו רגילים אליה, לא?
אנא תשובתך אורי.
הוסף תגובה

נשמח לשמוע האם יש התקדמות לגבי העצומה ! (ל"ת)

שמעון 23.05 (10:05)
הוסף תגובה

העצומה נשאה פרי

אייל רהב 1.06 (00:06)
שלום לכולם,

תודה על כל התמיכה :)

נראה שהדבר נשא פרי.

בתחילת שבוע הבא אכתוב לכולם מסודר כיתד הדברים הולכים לעבוד בישראל, בתקווה לאזן את המערכת חזרה כמה שיותר מהר, כך שכולם יוכלו ליהנות מהמוצר, שכן אין עוררין כי הוא ייחודי וטוב.

בתודה,
אייל רהב
הוסף תגובה

כל התגובות המכוערות וההכפשות על אייל

ברטי 13.10 (19:16)
שלום רב, זה זמן רב שלא נכנסתי לעיין בקבוצת התמיכה... הערב נכנסתי ובין היתר קראתי את התגובות שנכתבו לאייל.. ומצאתי לנכון להגיב, מבלי לפגוע בזכויות של איש מהכותבים.
בתור משתמשת ארכפלוס, הצטערתי לקרוא את כל ההכפשות והטרוניות שנכתבו כאן לאייל ועל אייל רהב. אין בהכפשות אלו ולו אמת אחת, שכן אייל עשה ועושה הכל!!! כדי לעזור, לתמוך לכל המשתמשים בנושא התקלות/סיסמאות/עדכונים וכל מה שמתבקש וניתן לעזור, כל זאת תוך כדי לחץ בלתי יתואר שהיה עליו כדי להחזיר את המערכת לתפקוד, שזה לא קל בלשון המעטה ולכל הדיעות. טוב היה, אילולא מי שכתבו דברים כה מקוממים, היו פועלים כפי שרוב המשתמשים בתוכנה עשו - בפניות במייל, ו/או ישירות לאייל בנייד האישי שלו, וכפי שאני אישית, פניתי אליו ותמיד תמיד חזר אלי ונתן פתרונות בהשתלטות על המחשב ואופן מקצועי ביותר.
קשה לי להאמין שמנהלים ברמה שלו היו נענים כפי שנענה וכל מילה מיותרת!
יעידו על כך, גם העשרות הרבות של משתמשי התוכנה, אשר חתמו על העצומה להחזרת אייל לשורות מנהלי ונותני שירות בארכפלוס.
בהזדמנות זו, אייל אני מחזקת את ידיך, מאחלת לך הצלחה רבה בפעילות החדשה, אין לי ספק בכך.
שבוע טוב לכולם ובתקווה להבנה.
הוסף תגובה