אוטוקאד 2019

פורום אוטוקאד הינו המקום לשאלות ותשובות הנוגעות לתוכנת אוטוקאד - תמיכה באוטוקד, בעיות שנתקלתם בהן, טיפים וכדומה.

פורום אוטוקאד מנוהל על ידי sophisticadd דני כורם - bit.ly/2IL0Ijb
תנאי השימוש בפורום

אוטוקאד 2019

אלעד 16.05 (08:32)
מישהו יכול לעזור לי ויודע להסביר לי איך להפוך את הממשק פנים לקלאסיק?
הוסף תגובה קישור ישיר

"סביבות עבודה" - Work Spaces

ערד גזית 16.05 (09:48)
אלעד שלום,

הפקודה CUI מאפשרת הגדרה של סביבת עבודה באוטוקד ע"פ הצרכים שלך. ניתן לשמור כל סביבה שאתה רוצה אבל צריך ללמוד את זה בצורה מסודרת.

ערד
הוסף תגובה

אבדוק

אלעד 16.05 (09:51)
אני התכוונתי לזה שבגרסאות קודמות היתה אופציה לממשק מוכן מראש שנקרא classic והתצורה שלו הייתה נוחה בהרבה מזו של היום
הוסף תגובה

אם כל מה שמעניין זה לעבור מהר לקלאסיק רטרו...

sophisticadd 16.05 (09:55)
תעתיק את קובץ ה-CUIX ממחשב ובו יש לך את הסביבה - זה יחסוך לך הרבה זמן
אם אתה מתעקש לבנות סביבת עבודה ישנה בתוך תכנה חדשה By The Book אפשר לקבוע לך הדרכה מקוונת (תפנה לכתובת [email protected] והשאר פרטים)
אני יכול להמליץ לך בחום, פשוט לזרום ותראה שתוך כמה שעות אתה שוחה כדג במים גם בממשק המודרני
כך זה בהרבה סביבות של עבודה ואפילו ברשת, אם Google משנה ממשק או נראות, אתה פשוט עובר לשם באופן טבעי...
Danny Korem | sophisticadd.com | "Distilling Exactly the CAD Knowledge of Your Needs"
הוסף תגובה

תודה

אלעד 16.05 (10:15)
תודה רבה על התשובה אני ימצא קובץ כזה ממש אין לי כוונה להתעסק בלבנות את הממשק לבד.
הוסף תגובה

אני גם...

אילת 17.05 (15:06)
אשמח גם כן לדעת איך בדיוק עושים אוטוקד קלאסיק ל2018
ואני רוצה לעבור כי חסר את הפקודה של EDIT BLOCK IN PLACE במצב שאפשר לבחור בלוק בתוך בלוק בצורה יותר קלה,
אני מאוד אוהבת את המודרני החדש אבל זה מאוד מעצבן שכשיש לך בלוק בתוך בלוק וצריך לערוך בלוק שנמצא בתוך בלוק גדול ויש שם הרבה בלוקים אז זה ממש מעצבן לעבור על כל הבלוקים ואז לערוך את הבלוק הרצוי,
ובקלאסיק יש לך את האופציה ללחוץ על בלוק מסוים,
אם יש לך רעיון לעזור לי אני אשמח!!
תודה:)
הוסף תגובה