עזרה דחופהההה ב PLAN

פורום אוטוקאד הינו המקום לשאלות ותשובות הנוגעות לתוכנת אוטוקאד - תמיכה ב AutoCAD, בעיות שנתקלתם בהן, טיפים, התייעצות מקצועית, חיפוש קבצים וכדומה.

פורום אוטוקאד מנוהל על ידי sophisticadd דני כורם - bit.ly/2IL0Ijb
תנאי השימוש בפורום

עזרה דחופהההה ב PLAN

רבקי W 16.05 (16:17)
היי שלוםםםם
ה PLAN התהפך לי לגם מסובב וגם להפוך אני על BOTTOM במקום TOP
אני מסדרת את זה וזה הופך לי את כל השרטוט למראה אני עושה פקודת מראה - וזה פשוט לא עוזר,
אני לא יכולה להמשיך כך כי המידות יוצאות הפוכות וכו, אני חייבת לסדר את ה PLAN שיהיה נורמלי,
הוסף תגובה קישור ישיר

אם את עובדת עם קוביית ניווט מימין למעלה,

Danny Korem 25.05 (08:43)
לחצי על הבית. אם את לא עובדת עם הקובייה או שאת לא רואה אותה, לכי ל-Options > 3D Modeling, משמאל למטה בקשי לראות את הקובייה גם ב-2D
או, שתוודאי שאת ב-WCS וב-Plan: כתבי UCS ו-Enter פעמיים (או מתחת לקוביית הניווט חפשי ברשינת ה-UCSs את WCS) ואז Plan ו-Enter
הוסף תגובה

זה בדיוק מה שעשיתי... אבל-

עשיתי את זה שזה יתהפך לרגיל אבל הוא הופך לי את השרטוט למראה שאי אשפר להפוך אותהה,

כאשר זה הפוך ב PLAN אז השרטוט הוא טוב והכל טוב חוץ ממידות שאני חייבת והוא עושה הפוך,
וכאשר אני מיישרת את ה PLAN זה הופך לי את כל השרטוט למראה שאין לי איך לתקן את זה, זה לא מתהפך חזרה גם לא בפקודת MIRRER
הוסף תגובה

ב-cube, עלייך ללחוץ על TOP (ל"ת)

sophisticadd 27.05 (08:05)
Danny Korem | sophisticadd.com | "Distilling Exactly the CAD Knowledge of Your Needs"
הוסף תגובה

מה זה cube?

אני לחצתי על TOP בעיגול של הכיוונים שיש על המסך בצד ימין,
וגם ניסיתי את האופציה של PLAN ואז פעמיים אנטר,
ועדיין זה לא טוב,
הופך את כל השרטוט למראה ואין לי איך להפוך אותו,
תודה:)
הוסף תגובה

Cube זאת קוביית הניווט - כדאי לקרוא את התשובות

sophisticadd 27.05 (09:03)
שאת מקבלת כשאת שואלת שאלה, סה"כ אני מנסה לעזר לךךךךך (לפי איך שאת כותבת)
Danny Korem | sophisticadd.com | "Distilling Exactly the CAD Knowledge of Your Needs"
הוסף תגובה

אם אין דרך אחרת לעזור, פשוט תשלחי אליי את הקובץ

sophisticadd 27.05 (11:16)
[email protected] היא הכתובת דוא"ל
הוסף תגובה

תודה רבה - עזרת לי מאוד!! (ל"ת)

הוסף תגובה