פנייה אישית מאייל רהב ללקוחות ארכפלוס בישראל

פורום מקצועי למשתמשי תוכנת ארק פלוס, Arc+. שאלות בנוגע לתוכנת ארכ+, תמיכה טיפים ועוד.

מעוניינים לנהל פורום זה? לחצו כאן כעת! bit.ly/2kyZDLL
תנאי השימוש בפורום

פנייה אישית מאייל רהב ללקוחות ארכפלוס בישראל

אייל רהב 7.06 (21:53)
לקוח/ת ארכפלוס יקר/ה,

בחודשים האחרונים חלו שינויים במבנה שוק תוכנת ארכפלוס בישראל, עקב מספר גורמים.

אם תאפשר/י לי, אסביר בקצרה את אשר אירע:

חברת א.ד.רהב פיתוחים בע"מ (EDR) קיבלה מידי חברת האם בחו"ל (Space-Tech International Ltd) את הזיכיון להפצת סדרת מוצרי ארכפלוס בישראל בסוף שנת 2011.

מאז עיקר פעילותה העסקית של EDR התבססה על הפצת, פיתוח ושיווק ארכפלוס בישראל. כידוע לך, הדבר כלל הקמת מערכי תמיכה, הדרכות, פיתוח ושיווק מאסיביים.

כלל המערכים נוהלו והתבססו על בסיס לו"ז הפיתוח וההשקה העולמי, אותו קיבלה EDR מידי Space-Tech מפעם לפעם.

לצערי, ועקב גורמים אשר אינם בשליטת אף אחת מ-2 החברות המוזכרות פה, לו"ז הפיתוח של גרסת ארכפלוס איקס 10 התעכב בצורה דרמטית, וזמן ייצוב הטכנולוגיות החדשות ארך הרבה מעבר למצופה – עיכוב של כמעט שנה וחצי.

אני והצוות תחת פיקוחי ב-EDR ניסינו ופעלנו בכל דרך שהיא, בין אם מקצועית, שיווקית או פיננסית, בכדי לנסות ולייצב את המצב שנוצר, ובכך ולהגיע לנקודת הזמן בה ניתן יהיה להמשיך קדימה במלוא המרץ.

לצערי, לא צלח עניין זה וכפי שידוע לך, EDR קרסה עקב המצב.

בשלב זה, עקב פניותיי אל מנכ"ל חברת האם בחו"ל, ועקב פניות של לקוחות רבים במקביל, הוחלט לבצע מספר מהלכים חשובים לשם סיוע ושימור שוק המשתמשים בישראל:
1. טיפול בתקלת הסיסמאות שהופיעה אצל חלק מהלקוחות.

2. סיום הטיפול בבאגים בגרסת איקס 10 לקראת השקתה מחדש בעוד מספר שבועות.

3. הכנסת חברת הפצה חדשה בישראל אל המערכת (אייקון ויז'ין, תחת פיקוחו של מר אמנון פריאל), בכדי לפתח את תשתית השיווק והמכירות.

4. העמדת מחלקת הפיתוח, התמיכה והלימודים של אייקון ויז'ין תחת פיקוחי הישיר, החל מיום ה' האחרון.
בהתאם לכך אני שמח לבשר כי החל מהיום מערך השירות החדש עלה לאוויר וכי אנו מתחילים לפעול בכדי להשיק מחדש את גרסת איקס 10 בישראל, תוך כדי המשך פיתוח המוצר והשוק.
להלן מבנה המערך החדש:
1. חברת אייקון ויז'ין תהיה אחראית על תפעול האופרציה, השיווק והמכירות. מחלקה זאת תנוהל ישירות על ידי מר אמנון פריאל, תחת ייעוץ טכני מצידי.

2. מצד שני, אני אהיה אחראי באייקון ויז'ין על הקמת ותפעול מערכי השירות, הלימודים והפיתוח, כחלק מתכנית עבודה עסקית ופיתוחית.

מערך השירות החדש יכלול -
- סיוע בהתקנות
- טיפול בתקלות
- ניהול פניות
- טיפול בהמרות
- ניהול קבוצת תמיכה בפייסבוק
- ניהול קבוצת תמיכה בוואסטאפ

מערך הלימודים החדש יכלול -
- ימי עיון מקצועיים עבור גרסת איקס 10 המעודכנת
- קורסים מסודרים עבור רוכשים חדשים
- הקמת קורס השלמה לרוכשים בעבר, אשר לא השלימו לימודיהם כראוי (קורס מסודר איתי, בכיתות לימוד במרכז – על כך במייל נפרד).

מערך הפיתוח החדש יכלול בניית והשקת מודולים, חידושים ושיפורים, כגון:
- מערכת עדכון אוטומטית חדשה
- הדפסת פי.די.אף עד 15 מטר אורך
- אפליקציה להגשה מקוונץ מול הרובוטים החדשים של הועדות
- שיפורי פקודות בתוכנה
- פקודות חדשות בתוכנה
- טיפול בבאגים (למשל תיקון בעיית ה-ALT MINUS הידועה)
- רכיב ייבוא DWG/DXF משופר
- קטלוג חומרים חדש ליוניקורן רנדר
- ועוד ועוד...

חשוב לי לציין כי כל מי שמכיר אותי ו/או את שמי יודע כי במהלך השנים פעלתי תמיד בכדי לתת את המירב למשתמשי התוכנה, בעלות המינימלית ביותר שניתן – בין אם בתמיכה ושירות ובין אם בהדרכות ופיתוח.

על כן פעלנו גם הפעם מתוך מקום זה של הנגשת המוצר והפצתו בעלות סבירה, ויצרנו מחירון מקיף עבור כלל השירותים והכלים המסופקים על ידינו, נכון לכתיבת מכתב זה.

המחירון יתעדכן מפעם לפעם, ואנו נדאג להוסיף אליו מוצרים וכלים חדשים לאחר השלמת פיתוחם.

את המחירון וטופס ההזמנה ניתן להוריד בקישורים הבאים:

מחירון ארכפלוס יוני 2018:
www.arcplu...L_6-18.pdf

טופס הזמנה למוצר ו/או שירות
www.arcplu...R_FORM.pdf

בשלב זה גם ברצוני להודות לך באופן אישי, על התמיכה במוצר בכלל ובי באופן פרטני, במהלך תקופה זאת של שינוי מבנה השוק.

ידוע לי כי רבים מהמשתמשים פנו בצורה עצמאית אל מנכ"ל חו"ל, וכן חתמו על העצומה להחזרתי, ועל כך אני מוקיר לך תודה אישית!

אני סמוך ובטוח כי המבנה החדש של מערך השירות בישראל יאפשר לנו לקדם את המוצר בצורה רצינית כבר בשבועות הקרובים, ולאפשר לך שימוש נוח ונעים בו.

בברכה אישית,
אייל רהב
ראש מערך השירות והפיתוח
אייקון ויז'ין - ארכפלוס ויוניקורן ישראל
[email protected]
054-7273282
הוסף תגובה קישור ישיר

היי אייל!

הנסיך נתי 13.06 (16:12)
טוב שחזרת, זה אל"ף.
בי"ת, מה האובססיה עם איקס 10?
עדיף להתמקדם בבאגים קיימים.