אסלה תלויה

פורום עיצוב פנים זה המקום לשאול מעצבי פנים, להתלבט, להתייעץ ולקבל רעיונות. מוזמנים לשאול בנוגע לעיצוב הבית, הדירה, העסק, מוסד או כל מבנה אחר, לבקש ייעוץ בנושאי עיצוב עם בעלי מקצוע בתחום וקולגות וכמובן לתרום מניסיונכם בדיונים השונים - אז איזה עיצוב פנים מתאים לכם?

יש לשמור על כללי הפורום, פורום עיצוב פנים לא נועד לפרסומות והן יימחקו, כולם מוזמנים לשאול ולענות בנושאי עיצוב פנים, לאחר מענה בעל ערך לשואלים ניתן להזמינם לפנות לנותן/ת המענה.

שלום לכל באי הפורום
שמי לייה סלה מעצבת פנים וסטייליסטית www.leeya-sella.com/
אני מנהלת את הפורום ואני כאן בשבילכם. אתם מוזמנים להעלות שאלות שקשורות לכל נושא העיצוב והסטיילינג.
רק בבקשה שימו לב שהשאלות מפורטות, שיש תוכניות ותמונות להמחשה כדי שאוכל לתת תשובה הכי מקצועית שאני יכולה ולא לשכוח להירשם לאתר, לפעמים אני צריכה עוד שאלה בפרטי (:
תנאי השימוש בפורום

אסלה תלויה

שיר 14.05 (02:01)
שלום, אני מתכננת אסלה תלויה ומקלחון בקיר אחד של 175 ס"מ.
א. האם זה מספיק מקום .
בהנחה שהמקלחון יצא 90*90.
ב. מה הרוחב והעומק של מיכל ההדחה המחופה בקרמיקה בסופו של דבר.
(אני מתכוונת לבליטה הנוצרת כמדף מאחורי האסלה).

תודה מראש,

שיר
הוסף תגובה קישור ישיר

אסלה תלויה ומקלחון

איילת שטיין - עיצוב 15.07 (22:32)
רוחב קיר מינימלי הדרוש לאסלה, או יותר נכון לשימוש נוח בה, הוא 80 ס"מ. יחד עם 90 ס"מ מקלחון יש צורך במינימום 170 ס"מ. זה ייצא צפוף, אך אפשרי.
בנייה לצורך הדחה סמויה דורשת עומק של כ-20 ס"מ וגובה של כ- 120 ס"מ. רוחב הבניה הנדרשת יכול להתגמש. אני מציעה שבמקרה שלך הוא יהיה 80 ס"מ ויגדיר את אזור השרותים.
איילת שטיין |סטודיו In-Design| תכנון ועיצוב פנים
www.In-Design.co.il
[email protected]
הוסף תגובה

קולטן

מיר 26.06 (12:39)
מה רוחב ועומק עמוד ברוטו לקולטן בשרותים?
הוסף תגובה

אסלה תלויה

סיריל אנונה 22.05 (09:28)
כשחיפשתי אסלה תלויה מצאתי את האתר של גוטשטיין בסוף קניתי דגם אצלם www.gutste...�לויה/
הוסף תגובה

[email protected]

שירלי מאייר 11.07 (21:29)
מתכננת חדר רחצה עם מקלחון, אסלה וכיור. גודל החדר 156290 המקלחון יצטרך לחלוק את הקיר עם האסלה, ברוחב של 156ס״מ. צד אחד קיר בלוקים מלא וצד שני חלון הזזה מקיר לקיר. האסלה תמוקם בצד של החלונות. האם אוכל להשאיר מרווח של 60 ס״מ בלבד לאסלה בכדי שהמקלחון יהיה מרווח? אציין שיש עוד שירותים מרווחים בבית. אשמח לדעתכם, תודהcharlot_il@yahoo.com
הוסף תגובה