ביצוע העתקה של מידות תגיות ועוד לתכנית שהיא מראה

הפורום המרכזי לשאלות ותשובות הנוגעות לתוכנת רוויט - Revit מבית Autodesk. כאן ניתן לקבל תמיכה מקצועית, לבקש עזרה בפתרון בעיות שנתקלתם בהן, להציג בקשות לקבצים, המלצות, טיפים וכדומה
תנאי השימוש בפורום

ביצוע העתקה של מידות תגיות ועוד לתכנית שהיא מראה

hadas 29.08 (09:56)
היי, עובדת על תכנית חשמל ויש לי תכנית זהה שהיא מראה. מעוניינת לדעת כיצד אני יכולה לבצע העתקה של מידות ותגיות מהתכנית המקורית למראה שלה. תודה .
הוסף תגובה קישור ישיר

תשובה

Zamir Moualem 30.07 (20:26)
היי הדס,
קצת לא מובן, האם מדובר בהעתקה באותו מודל, היינו כמו בבניה רוויה העתקה בין דירה 1 לדירה 2 בקומה.?
או האם מדובר בין מודלים שונים?

לאפשרות א': תסמני את כל האלמנטים אותם את רוצה להעתיק "במראה", כולל המידות והתגים וכו'.. ולהשתמש בפקודת "מירור" המוכרת.
לאפשרות ב': תנסי ב"העתק" "הדבק" (אני מסופק אם זה יעזור) צריך לראות את הקובץ ולבחון אפשרויות אולי נוספות..

מוזמנת לשלוח את הקובץ/ ליצור קשר
זמיר
שרטוט תוכניות לפרויקטים
0508789111
[email protected]
הוסף תגובה

העתקה

מעצבת פאתן 29.08 (11:15)
אם הכוונה ברוויט תלחצי על כל התגים ביחד בסרגל למעלה יש שתי צורות של miror תבחרי אחד מהם בהצלחה
הוסף תגובה

כן,ברוויט. לא ברורה לי התשובה....

hadas 29.08 (11:55)
כן,ברוויט. לא ברורה לי התשובה. אפשר לקבל סדר פעולות? כמובן שמדובר במבטים שונים. תודה...
הוסף תגובה

העתקה

מעצבת פאתן 29.08 (12:06)
תצרי קשר להראות לך בשליטה רחוק0504001104
הוסף תגובה

תודה אצור קשר (ל"ת)

hadas 29.08 (12:41)
הוסף תגובה

אין צורך לעשות תוכנית נוספת במראה

alonw 17.10 (23:18)
פשוט תכניסי את אותו קובץ קלינק לתוך הפרוייקט שלך
כמו שמוציאים xref של עצמו בmirror

ואז תבחרי לראות מבט מתוך הmirror
הוסף תגובה

קובץ מראה כללי

שירה 13.02 (09:57)
אם כל הפרויקט נימצא באותו מגרש כמראה, ואני רוצה שכל השינויים יתעדכנו אחד מהשני, ואני רוצה ששתיהם יהיו באותו קובץ כדיי שלא אצטרך ליצור גליונות חדשים (נימצאת בשלב מתקדם של הפרויקט ועבדתי רק על צד אחד) יש אופציה לפתור את זה ?
הוסף תגובה