תמונות

פורום עיצוב פנים זה המקום לשאול מעצבי פנים, להתלבט, להתייעץ ולקבל רעיונות. מוזמנים לשאול בנוגע לעיצוב הבית, הדירה, העסק, מוסד או כל מבנה אחר, לבקש ייעוץ בנושאי עיצוב עם בעלי מקצוע בתחום וקולגות וכמובן לתרום מניסיונכם בדיונים השונים - אז איזה עיצוב פנים מתאים לכם?

יש לשמור על כללי הפורום, פורום עיצוב פנים לא נועד לפרסומות והן יימחקו, כולם מוזמנים לשאול ולענות בנושאי עיצוב פנים, לאחר מענה בעל ערך לשואלים ניתן להזמינם לפנות לנותן/ת המענה.

שלום לכל באי הפורום
שמי לייה סלה מעצבת פנים וסטייליסטית www.leeya-sella.com/
אני מנהלת את הפורום ואני כאן בשבילכם. אתם מוזמנים להעלות שאלות שקשורות לכל נושא העיצוב והסטיילינג.
רק בבקשה שימו לב שהשאלות מפורטות, שיש תוכניות ותמונות להמחשה כדי שאוכל לתת תשובה הכי מקצועית שאני יכולה ולא לשכוח להירשם לאתר, לפעמים אני צריכה עוד שאלה בפרטי (:
תנאי השימוש בפורום

תמונות

ורד 13.10 (14:35)
הי.

כשמדברים על תמונות בדכ מתייחסים למשהו די קבוע. יחסית. עם מסגרת שבדכ צריך להתאים.

אבל:

אני נתקלת המון בכל מיני גלויות. פוסטרים. אפילו אריג מיוחד. שמאד מתחשק לי.
מעבר לזה: שאוכל להחליף לעיתים קרובות בלי להכנס לעלויות וכל הלוגיסטיקה מסביב.

ההחלפה היא גם צורך כי העין מתרגלת לתמונה ואובדת ההתלהבות ממנה די מהר.

רעיונות?
הוסף תגובה קישור ישיר

הי וורד

לייה סלה 28.03 (21:30)
למה שלא תיקני מה שאת באמת אוהבת ותחליפי מדי פעם?
למה רעיונות מאחרים?
לדעתי זה חבל, תבחרי בעצמך הפסקת להתלהב בחרי משהו אחר שמלהיב אותך
כן... (:
לייה סלה
עיצוב פנים
מנהלת פורום עיצוב פנים

052-3130009
www.leeya-sella.com/
הוסף תגובה

לא הבנת אותי...

ורד 13.10 (18:35)
תודה על התגובה המהירה. אבל לא הבנת כנראה את הפתולוגיה שלי :) יש מליון דברים שאני אוהבת. כל החלפה זה מאות שח ואני אוהבת להחליך כל חודש חודשיים.
רעיונות הכוונה לשיטות בהן אוכל לקחת איזה גלויה שראיתי. איזה פוסטר. ולהחליף בעצמי. ....בבית.
רעיונות טכניים...
הוסף תגובה

אני כנראה קשת הבנה (:

לייה סלה 28.03 (21:30)
מה זה רעיונות טכנים?
להחליף תמונה במסגרת?
לדפוק מסמר?
חחח.... אני לא טובה בחידות.
אפשר עוד פרטים?
לייה סלה
עיצוב פנים
מנהלת פורום עיצוב פנים