שלום, יש לי 2 שאלות ואשמח לקב...

פורום אוטוקאד הינו המקום לשאלות ותשובות הנוגעות לתוכנת אוטוקאד - תמיכה ב AutoCAD, בעיות שנתקלתם בהן, טיפים, התייעצות מקצועית, חיפוש קבצים וכדומה.

פורום אוטוקאד מנוהל על ידי sophisticadd דני כורם - bit.ly/2IL0Ijb
תנאי השימוש בפורום

שלום, יש לי 2 שאלות ואשמח לקב...

איש יער 6.12 (09:11)
שלום,
יש לי 2 שאלות ואשמח לקבל את עזרתכם:
1. לגבי ניקוי תכניות- מה ההבדל בין פרג' ALL לקלין ALL? מתי עדיף להשתמש בכל אופציה.
2. החליפו לי מחשב והיתה לי אופ' במחשב הקודם שכרגע לא מופיעה לי. כאשר היו לי כמה אלמנטיים אחד על השני בשרטוט נפתחה לי חלונית ובה האופצ' של הקוים והשכבות, ויכולתי להתמקד במה שאני רוצה לשנות מבלי לשלוח שכבה אחורה. איך אני עושה את זה שוב? במחשב החדש אין לי את האופ' הזו.
תודה מראש
איש יער
הוסף תגובה קישור ישיר

עליך להפעיל את selection cycling

sophisticadd 6.12 (09:16)
אם לא רואים את ה-icon ב-tray, מימין יש כפתור customization שם יש לעשות check על selection cycling ולא לשכוח להפעיל אותו
Danny Korem | sophisticadd.com | "Distilling Exactly the CAD Knowledge of Your Needs"
הוסף תגובה

נפתח לי בחלון פקודות רק חלון ש...

איש יער 6.12 (09:33)
נפתח לי בחלון פקודות רק חלון של קוסטומייז עם 2 טורים אחד מהם גרופ, מה אני עושה עם זה? דרך אגב, גם במחשב הקודם כשנתתי פקודה הוא פתח לי כמה אופ' לפי הא"ב ועכשיו אין לי את זה.
הוסף תגובה

זה הסתדר, תודה רבה, ולגבע המיד...

איש יער 6.12 (09:57)
זה הסתדר, תודה רבה, ולגבע המידע מתי עדיף ואיך לנקות תכנית- מה ההבדל?
הוסף תגובה

Clean (של AutoCAD MAP) הרבה יותר חזק מ-Purge אבל..

sophisticadd 6.12 (12:02)
לשתי התכנות מוטב לצרף אפליקציות עם ניקוי עמוד יותר מחנות האפליקציות של Autodesk כמו Batch Purge (האח הגדול של RadicalRurge) או DWGPurge...
Danny Korem | sophisticadd.com | "Distilling Exactly the CAD Knowledge of Your Needs"
הוסף תגובה

ה Clean מנקה יותר אלמנטים? ...

איש יער 6.12 (12:45)
ה Clean מנקה יותר אלמנטים?
הוסף תגובה

לא רק, הוא יודע לסגור פינות, לנקות עודפים, להפוך

sophisticadd 6.12 (18:40)
ל-polyline את כל הגאומטריה, להסיר קווים שנמצאים זה על זה, ועוד והכל נעשה בפעם אחת! ב-AutoCAD נקי ה-Purge ינקה, הגדרות מיותרות Styles, שכבות ו-Blocks שנמצאים בזכרון של הקובץ אך לא נעשה בהם שימוש. מצד
הוסף תגובה