בעיה בSOLIDWORKS

פורום אוטוקאד הינו המקום לשאלות ותשובות הנוגעות לתוכנת אוטוקאד - תמיכה ב AutoCAD, בעיות שנתקלתם בהן, טיפים, התייעצות מקצועית, חיפוש קבצים וכדומה.

פורום אוטוקאד מנוהל על ידי sophisticadd דני כורם - bit.ly/2IL0Ijb
תנאי השימוש בפורום

בעיה בSOLIDWORKS

דורון רז 5.01 (18:52)
אני יודע שהפורום לא 100% קשור, אבל זה הכי קשור שמצאתי חח
בעיקרון עשיתי קופסא עם רוחב של 60 מ"מ.
התכוונתי לעשות עכשיו גליל עם קוטר של 60 מ"מ, אך הוא רושם לי שהוא צמוד לקופסא.
1. אני מעוניין שהוא יהיו צמודים, ואפילו "מקשה אחת", איך אני עושה את זה?
2. אם אני רוצה לעשות "מכסה" שיסגור על הקופסא, מה הרוחב שלו אמור להיות? גם 60 מ"מ? זה ישב אחד על השני בול, ולא יהיה כמו קופסא...

אם יש פורום מתאים אחר, אשמח שתמליצו לי עליו.
תודה רבה.בעיה בSOLIDWORKS
הוסף תגובה קישור ישיר

בלי קשר לתכנה זאת או אחרת....

sophisticadd 6.01 (07:51)
שים לב ללשון ההודעה: מה שמפריע ל-Solidworks זה הועבי 0 שיש בנקודות המגע בין הגליל לפאות האנכיות של הקובייה. אם תשנה או הקוטר תיפתר הבעיה. מה ההגיון בהכנסת גליל אם אינו מהווה דקח בקובייה? האם אתה מכיר מצב בו אתה רודח עם קוטר מקדח השווה למידה של הגוף בו אתה קודח?
כנ"ה לגבי המכסה, הנ"ל חייב להיות גדול מהקובייה ממש כמו במציאות...!!!
Danny Korem | sophisticadd.com | "Distilling Exactly the CAD Knowledge of Your Needs"
הוסף תגובה

הבנתי את השגיאה

דורון רז 6.01 (11:33)
אני רוצה לעשות גליל, שיהיה מתוחם בקובייה, את השגיאה הבנתי, לא הבנתי אבל מה הבעיה.
אני רוצה שזה יהיה חלק אחד שיהיה חיבור ביניהם. איך אני יכול לעשות את זה? (מן הסתם שאני רוצה שיהיה עובי לגליל ולא יהיה בדיוק).

בנוגע למכסה, איך אני עושה את זה? אני רוצה שזה ישב על ממש, שלא יהיה רופף, עד כמה הוא אמור להיות גדול מהקופסא?
הוסף תגובה

אתה צריך ללמוד לעבוד עם tolerances (ל"ת)

sophisticadd 6.01 (17:21)
Danny Korem | sophisticadd.com | "Distilling Exactly the CAD Knowledge of Your Needs"
הוסף תגובה

עוד דבר

דורון רז 6.01 (12:05)
אני רוצה להכניס לגליל בתור חלק אחר, מחיצות על מנת שיסתובבו שם.
אני רוצה שמשהו יחסום אותם כל 90 מעלות, חשבתי על רעיון לעשות בחלק הראשון בליטות קטנות (נק' או פס קטן), רציתי לדעת מה הגודל של הבליטה שצריך לעשות (אני די מתחיל בתחום, ואני שולח את זה אחר כך להדפסת תלת מימד, אין לי אפשרות של ניסוי ותהייה לצערי הרב.)

תודה רבה
הוסף תגובה