מחפש פתרון אסתטי כתחליף למזנון בסלון

פורום עיצוב פנים זה המקום לשאול מעצבי פנים, להתלבט, להתייעץ ולקבל רעיונות. מוזמנים לשאול בנוגע לעיצוב הבית, הדירה, העסק, מוסד או כל מבנה אחר, לבקש ייעוץ בנושאי עיצוב עם בעלי מקצוע בתחום וקולגות וכמובן לתרום מניסיונכם בדיונים השונים - אז איזה עיצוב פנים מתאים לכם?

יש לשמור על כללי הפורום, פורום עיצוב פנים לא נועד לפרסומות והן יימחקו, כולם מוזמנים לשאול ולענות בנושאי עיצוב פנים, לאחר מענה בעל ערך לשואלים ניתן להזמינם לפנות לנותן/ת המענה.

שלום לכל באי הפורום
שמי לייה סלה מעצבת פנים וסטייליסטית www.leeya-sella.com/
אני מנהלת את הפורום ואני כאן בשבילכם. אתם מוזמנים להעלות שאלות שקשורות לכל נושא העיצוב והסטיילינג.
רק בבקשה שימו לב שהשאלות מפורטות, שיש תוכניות ותמונות להמחשה כדי שאוכל לתת תשובה הכי מקצועית שאני יכולה ולא לשכוח להירשם לאתר, לפעמים אני צריכה עוד שאלה בפרטי (:
תנאי השימוש בפורום

מחפש פתרון אסתטי כתחליף למזנון בסלון

אריאל 15.05 (22:36)
שלום,
עשינו בסלון הדירה הכנה של שקעים בשני הקירות מתוך מחשבה שתהיה לנו גמישות במיקום הטלויזיה. כיון שיתר מכשירי החשמל (ממיר, רסיבר וכד') נמצאים בתוך ארון תקשורת מרוחק, אין ממש צורך במזנון מתחת לטלויזיה התלויה על הקיר. כיון שהסלון בדירה לא גדול, חשבנו לוותר על מזנון מתחת לטלויזיה בניגוד לתוכנית הראשונית, כדי לא להעמיס יתר על המידה את הסלון וכי אין לנו ממש צורך במזנון לצרכי אפסון. הבעיה האסתטית שמציקה בעין היא שיש רצף של כ-5 שקעים בגובה של כ-25 ס"מ מהרצפה (חשמל, הכנה לטלויזיה וכד') וזה לא כל יפה. אם היה מזנון שם הוא היה מסתיר אותם. אנחנו מחפשים רעיון ל"משהו" אחר שישתלב יפה בסלון על הקיר מתחת לטלויזיה, יעמיס פחות את הסלון ממזנון אך עדיין יסתיר את אותם שקעים.
אשמח לרעיונות!
תודה רבה.
הוסף תגובה קישור ישיר

הי אריאל

לייה סלה 28.03 (21:30)
אני לא יכולה לייעץ כלום אם אני לא רואה את החלל
אני לא מאלה שזורקים סתם לכן לא עניתי
אתה מוזמן לצלם את כל הסלון ואחשוב על משהו... (:
לייה סלה
עיצוב פנים
מנהלת פורום עיצוב פנים

052-3130009
www.leeya-sella.com/
הוסף תגובה

בבקשה עוד תמונות ונתונים

אריאל 19.05 (20:18)
מצורפת תמונה של חלל הסלון:
res.cloudi...G_5054.jpg

וגם של המטבח שנמצא איתו באותו חלל פתוח:
res.cloudi...G_7693.jpg

הסלון המדובר הוא חלק מחלל פתוח שכולל גם את המטבח. הריצוף בכל החלל הוא פרקט אלון בגוון אפור. בסלון יש ספה לבנה גדולה לאורך הקיר מול הטלויזיה, כורסא בגוון בהיר וכורסת נדנדה בגוון כחול לשבירת גווני הלבן. ידיות כורסת הנדנדה הן בגוון אלון טבעי והשלדה מנירוסטה. המטבח לבן עם שולחן מפורניר אלון בגוון שבין טבעי לגוון הפרקט ורגלי נירוסטה. אורך הקיר של הטלויזיה כ-4 מטר. הוא ארוך יותר מהקיר שמולו שלאורכו נמצאת הספה. יש בסלון גם שני שולחנות קפה קטנים עם רגלי ברזל ומשטח עץ. צבעם שחור. אשמח להמלצות לפתרון להסתרת השקעים (כולל גוון מומלץ). באותה הזדמנות, אם יש למישהו המלצה גם איזה שטיח כדאי לשים בסלון כדי לתחום את מרכזו אשמח. הפרקט מאוד יפה והמטרה של שטיח היא לתחום בלבד. אין לנו רצון לכסות חלקים גדולים מהסלון. חושבים פשוט ששטיח במרכז יכול להוסיף. תודה רבה.

הוסף תגובה

עכשיו אפשר לייעץ (:

תודה על האינפורמציה
את קיר הסלון הייתי צובעת לכחול מעניין שיתאים לכורסא אבל בהיר יותר וטיפונת סגול להעניק לחלל קצת מיסטוריות (: או לאפור מסדרת הג'אמס של טמבור.
ובמקום סלון הייתי קונה פשוט פלטה של עץ גושני עם הקליפה של העץ. משהו שגמור בצורה של העץ. לא משהו ישר מידי
את כל הפלטה להתקין בדיוק מעל התקעים זה כבר יסתיר אותם
ןלהכניס אקססוריס וצימחייה הבחתה.
בהצלחה!!
שטיח בגוונים של אפור בהיר כדי לשמור על הלוק העדין
לייה סלה
עיצוב פנים
מנהלת פורום עיצוב פנים

052-3130009
www.leeya-sella.com/
הוסף תגובה

תודה לייה - יש לך תמונה של פלטה כזו להמחשה?

אריאל 20.05 (11:37)
איפה קונים אותה? איך מתקינים אותה? כמו מדף? האם ממליצה על פלטה לכל אורך הקיר או רק מתחת לאזור הטלויזיה? איזה עץ? אלון כמו הפרקט? האם בגימור טבעי שהוא צהבהב יותר באופיו?

לגבי השטיח, האם ממליצה על חלק או על משהו עם דוגמאות?

אשמח גם לדוגמאות לאקססוריז שלא יעמיסו יותר מדי כי הסלון לא גדול מאוד ובכוונה לא רוצים להעמיס עליו יותר מדי. לכן גם נבחרו שולחנות קפה קטנים יחסית, פונקציונליים וניידים.
הוסף תגובה

הי אריאל

זה קצת קשה לעצב את החלל כולו במדיה הזאת
כדאי לקחת אפילו כמה שעות של ייעוץ לא חייבים ליווי מלא.
אבל כאן לתכנן מערך שלם זאת טיפונת בעיה
אבל לגבי הפלטת עץ הכי טוב יהיה ללכת למחסן עצים לראות מה יש להם.
לגבי האורך, כן כמה שיותר ארוך. הקיר שלכם ממש בנוי לזה
רהיטים קטנים מתחת לטלוויזיה נותנים הרגשה של דירת סטודנט
מזנון ארוך ייתן תחושת יוקרה
כל נגר יוכל להתקין...
לייה סלה
עיצוב פנים
מנהלת פורום עיצוב פנים

052-3130009
www.leeya-sella.com/
הוסף תגובה

היי אריאל, לדעתי הדום בקונספט...

מלי 20.05 (00:04)
היי אריאל,
לדעתי הדום בקונספט הבית יתן בדיוק את מה שצריך
''לא פחות ולא יותר'' . אם רוצים להשיג מראה מאוורר עם זאת שיסתיר את הבעיה האסטטית בצורה הולמת
וישמש כפריט עיצובי הייתי הולכת הכי קרוב שאפשר עם הדום מעוצב (שימו לב במידות מתאימות כך שיצא לפחות 5-7 ס''מ רווח עודף מכל צד)
אגב, הבית מאוד מרשים. מי המעצבת?היי אריאל,\nלדעתי הדום בקונספט...
הוסף תגובה

וזה ההדום השלם:

מלי 20.05 (00:05)
להדמיה קלה הדבקתי את ההדום על התמונה המקוריתוזה ההדום השלם:
הוסף תגובה

תודה על ההמחשה

אריאל 20.05 (11:38)
האם לא ייראה מוזר למקם הדום כזה בסלון? זה לא רהיט של חדר שינה בדר״כ? אם כן הולכים על דבר כזה, באילו גוונים וחומר?
הוסף תגובה

היי

מלי 27.05 (03:07)
ממש לא חדר שינה(: הדום מיועד להנחת הרגליים שיושבים על הספה ורק אח''כ לאחסון
אבל את האמת עם יד על הלב אהבתי יותר את מהשליהה הציע
ראיתי כבר תמונות של זה בעבר (לא זוכרת איפה) וזה מדהים!
שהיה בהצלחה!
הוסף תגובה

תודה מלי (: (ל"ת)

לייה סלה
עיצוב פנים
מנהלת פורום עיצוב פנים

052-3130009
www.leeya-sella.com/
הוסף תגובה

אגב

מלי 5.06 (09:58)
אריאל,
אני מחפשת להגדיל(בדגש על הגדלה, אני כבר מס שנים בתחום)
את תיק העבודות שלי והייתי מוכנה בכיף לתת לכם בצוע כזה או דומה
מימה שליהה הציע כאן. כל דבר אחר גם בא בחשבון
שהמלצתי כלל לא חשבתי על כך אבל כרגע אני מציעה ואתה מוזמן, כמובן חינם חינם
[email protected]
בהצלחה!!
הוסף תגובה

חיפוי קיר

יעל 16.05 (18:32)
היי אריאל,

נתקלתי באתגר דומה באחד הפרויקטים שליוויתי, הפכנו את הקיר ל"קיר כח" על ידי חיפויו בבריקים ויצא מקסים. ככה גם הוספנו אלמנט עיצובי וגם הסתרנו את כל שקעי החשמל שלא היו בשימוש.
כמובן שאתה יכול לעשות כל חיפוי לפי סגנון הבית וטעמך האישי, האפשרויות הן כמעט בלתי מוגבלות.
זה הכיף במקצוע הזה, לעשות מהלימון- לימונדה ;-)

אם תרצה להתייעץ, אתה מוזמן ליצור קשר:
יעל [email protected]
הוסף תגובה

תודה על התגובה אבל לא מחפשים לחפות את הקיר

אריאל 18.05 (18:50)
אנחנו לא מחפשים לחפות את הקיר הזה. יתר הסלון והרהיטים בו מייצרים מראה לטעמנו. ברור לי שאנחנו צריכים עוד אלמנט עיצובי על הקיר של הטלויזיה ולכן אני מתייעץ פה. הרעיון הוא לשלב רהיט כלשהו (מדף/כוורת/ספסל/הדומים וכו') שייראה יפה בסביבה תחת הטלויזיה אך אסתטית גם יסתיר את השקעים. אין לנו צורך פונקציונלי ברהיט הזה. הענין הוא אסתטי לחלוטין.
מצרף פה תמונה להבהרה של המצב היום בחלק הקיר הזה.
תודה רבה לכולם ושבוע טוב.תודה על התגובה אבל לא מחפשים לחפות את הקיר
הוסף תגובה

אפשרי לבצע חיפוי עץ לקיר לגב...

yoel 16.05 (19:07)
אפשרי לבצע חיפוי עץ לקיר
לגבי הטלויזיה יש ליס ממיר קטל שיושב אחרי הטלויזיה חורד ריקות לא רואים אותו ולא צריך תשתית לארון חשמל
הוסף תגובה

תודה על ההצעה

אריאל 18.05 (18:51)
אבל כאמור לא מחפשים לחפות את הקיר ומבחינת הממיר וכד', כל הציוד נמצא בארון תקשורת שאינו גלוי לעין ולכן אין שם בעיה של היכן לאחסן/למקם את הממיר. הענין הוא אסתטי נטו.
הוסף תגובה