עיצוב מטבח/חדר אוכל

פורום עיצוב פנים זה המקום לשאול מעצבי פנים, להתלבט, להתייעץ ולקבל רעיונות. מוזמנים לשאול בנוגע לעיצוב הבית, הדירה, העסק, מוסד או כל מבנה אחר, לבקש ייעוץ בנושאי עיצוב עם בעלי מקצוע בתחום וקולגות וכמובן לתרום מניסיונכם בדיונים השונים - אז איזה עיצוב פנים מתאים לכם?

יש לשמור על כללי הפורום, פורום עיצוב פנים לא נועד לפרסומות והן יימחקו, כולם מוזמנים לשאול ולענות בנושאי עיצוב פנים, לאחר מענה בעל ערך לשואלים ניתן להזמינם לפנות לנותן/ת המענה.

שלום לכל באי הפורום
שמי לייה סלה מעצבת פנים וסטייליסטית www.leeya-sella.com/
אני מנהלת את הפורום ואני כאן בשבילכם. אתם מוזמנים להעלות שאלות שקשורות לכל נושא העיצוב והסטיילינג.
רק בבקשה שימו לב שהשאלות מפורטות, שיש תוכניות ותמונות להמחשה כדי שאוכל לתת תשובה הכי מקצועית שאני יכולה ולא לשכוח להירשם לאתר, לפעמים אני צריכה עוד שאלה בפרטי (:
תנאי השימוש בפורום

עיצוב מטבח/חדר אוכל

גלעד 24.05 (09:40)
שלום,

אני מקווה שזה הפורום הנכון.
אני מנסה לתכנון חלל פתוח למטבח וחדר אוכל. צירפתי הדמיה. רוחב החדר הוא 520סמ לתוכו אני רוצה להכניס מטבח, אי עם ארונות בעומק 60סמ וגם מקומות ישיבה בצד השני, ושולחן חדר אוכל ברוחב 100סמ.
האי מתוכנן עם משטח עבודה שיבלוט 25סמ מהקצה למקום ישיבה. השולחן יכול להיות צמוד לקיר השמאלי כשהוא לא בשימוש ואז לקרב אותו למבח כשהוא בשימוש. כשמארחים השולחן נפתח ל-350סמ ואז, כנראה, נסובב אותו שיהיה מתחת לקורה שבחלק העליון של התמונה.
השאלה היא לגבי המעברים. האם יש לי מקום לכל מה שתיארתי וגם לעבור מסביב לשולחן כשיושבים סביבו? האם אפשר לצמצם את המרחק בין המטבח לאי ו/או את הטח שצריח מסביב לשולחן כשהוא בשימוש? והאם זה יהיה נוח או שזה יהיה צפוף מדי?
תודה על העזרה.עיצוב מטבח/חדר אוכל
הוסף תגובה קישור ישיר

אממממ

לייה סלה 24.05 (22:30)
לא ממש
הכל לחוץ 90 סמ' מעבר זה בסדר אבל אם יש כסאות משני הצדדים פחות...
אתה חייב לסדר את כל התוכנית.
אתה מוזמן ליצור קשר, הפרטים בחתימה...
לייה סלה
עיצוב פנים
מנהלת פורום עיצוב פנים

052-3130009
www.leeya-sella.com/
הוסף תגובה