חדרי ילדים

פורום עיצוב פנים זה המקום לשאול מעצבי פנים, להתלבט, להתייעץ ולקבל רעיונות. מוזמנים לשאול בנוגע לעיצוב הבית, הדירה, העסק, מוסד או כל מבנה אחר, לבקש ייעוץ בנושאי עיצוב עם בעלי מקצוע בתחום וקולגות וכמובן לתרום מניסיונכם בדיונים השונים - אז איזה עיצוב פנים מתאים לכם?

יש לשמור על כללי הפורום, פורום עיצוב פנים לא נועד לפרסומות והן יימחקו, כולם מוזמנים לשאול ולענות בנושאי עיצוב פנים, לאחר מענה בעל ערך לשואלים ניתן להזמינם לפנות לנותן/ת המענה.

שלום לכל באי הפורום
שמי לייה סלה מעצבת פנים וסטייליסטית www.leeya-sella.com/
אני מנהלת את הפורום ואני כאן בשבילכם. אתם מוזמנים להעלות שאלות שקשורות לכל נושא העיצוב והסטיילינג.
רק בבקשה שימו לב שהשאלות מפורטות, שיש תוכניות ותמונות להמחשה כדי שאוכל לתת תשובה הכי מקצועית שאני יכולה ולא לשכוח להירשם לאתר, לפעמים אני צריכה עוד שאלה בפרטי (:
תנאי השימוש בפורום

חדרי ילדים

Sigal Itzhac 3.06 (08:51)
שלום,אני מחפשת חדרי ילדים-אחד לבת שלי (חצי חדר) ואחד לשני הבנים.
אהבתי מאוד מאוד את האוס אין הרבה יותר מכל דבר אחר שראיתי אבל לצערי יקר בטירוף במיוחד כי בעלי מתעקש על ארונות עד התקרה. אשמח לעצות בנושא והמלצות אולי על מקומות אחרים דומים ולא כל כך יקרים או נגר שעושה דברים דומים.
תודה רבה.
הוסף תגובה קישור ישיר

מכירה נגר מומלץ שהוא גם מעצב ...

מימי 4.06 (03:03)
מכירה נגר מומלץ שהוא גם מעצב
מעניין אותך?
הוסף תגובה

האם הנגר הזה עושה רק חדרי ילדים או גם ריהוט לבית?

אריאל 7.06 (14:08)
אשמח לקבל פרטיו: [email protected]
הוסף תגובה

ריהוט גדול ומשמעותי, כן (כמו ...

מימי 12.06 (18:51)
ריהוט גדול ומשמעותי, כן (כמו ספרייה).
אף עם זה משהו קטן לא חושבת שיגיע במיוחד.
במה מדובר?
הוסף תגובה

מופע חשפנות ועירום במצלמה

רינת 23.08 (03:33)
חשפניות כוסיות במצלמות וידאו בוואצפ
sexyprivatecameras.com/
bongacams3.com/track?c=648346
1919-121-936
053-3723266
055-5919758
052-2880180
1919-121-970
הוסף תגובה

נגר בפירוש יעלה הרבה יותר זול ממותג.

אדריכלות ועיצוב 4.06 (11:22)
יש לא מעט נגרים מצויינים. מכיר באופן אישי כמה אמני נגרות אך לא יכול להמליץ (איני מוכן לקחת אחריות על טעויות שאולי יקרו בדרך) קראי ביקורות. התיעצי עם חברים שאין להם אינטרס (פחות ברשת!!!)
גילוי נאות: יש לי שני בן משפחה "נגר אומן" ונגר נוסף שאיתו אנו במשפחה עובדים. היושרה המקצועית שלי לא מאפשרת לי להמליץ לך (למרות שהם בן הטובים) אם בכל זאת תרצי מספרים שלהם- השאירי לי פרטים. אינך חייבת להזדהות אין לי חלק בתהליך. איני מפרסם או ממליץ על בעלי עסקים ברשת.
בהצלחה
הוסף תגובה