אני סטודנטית לעיצוב פנים ויש לי {בינתיים} 2 שאלות:

פורום עיצוב פנים זה המקום לשאול מעצבי פנים, להתלבט, להתייעץ ולקבל רעיונות. מוזמנים לשאול בנוגע לעיצוב הבית, הדירה, העסק, מוסד או כל מבנה אחר, לבקש ייעוץ בנושאי עיצוב עם בעלי מקצוע בתחום וקולגות וכמובן לתרום מניסיונכם בדיונים השונים - אז איזה עיצוב פנים מתאים לכם?

יש לשמור על כללי הפורום, פורום עיצוב פנים לא נועד לפרסומות והן יימחקו, כולם מוזמנים לשאול ולענות בנושאי עיצוב פנים, לאחר מענה בעל ערך לשואלים ניתן להזמינם לפנות לנותן/ת המענה.

שלום לכל באי הפורום
שמי לייה סלה מעצבת פנים וסטייליסטית www.leeya-sella.com/
אני מנהלת את הפורום ואני כאן בשבילכם. אתם מוזמנים להעלות שאלות שקשורות לכל נושא העיצוב והסטיילינג.
רק בבקשה שימו לב שהשאלות מפורטות, שיש תוכניות ותמונות להמחשה כדי שאוכל לתת תשובה הכי מקצועית שאני יכולה ולא לשכוח להירשם לאתר, לפעמים אני צריכה עוד שאלה בפרטי (:
תנאי השימוש בפורום

אני סטודנטית לעיצוב פנים ויש לי {בינתיים} 2 שאלות:

נחמי 11.06 (12:33)
מעצבת משחקייה מועדונית לילדים
האם לעשות פרקט {דמוי} בגודל 150*30, זה בסדר?
האם לעשות חיפוי קיר מקורות עץ בעובי 10 ס"מ במקומות מסוימים כמו פינת מחשבים, זה בסדר או שזה יעשה הרגשה חנוקה?
הוסף תגובה קישור ישיר

הי, איפה את לומדת? (ל"ת)

לייה סלה 11.06 (12:59)
לייה סלה
עיצוב פנים
מנהלת פורום עיצוב פנים

052-3130009
www.leeya-sella.com/
הוסף תגובה

חומרים

דביר 11.06 (15:07)
1. פרקט. איזה חומר זה? מה החסרונות שלו? מה הייתרונות שלו? הוא מתאים להיות בחדר שמשמש ילדים?????

2. לקחת 10 ס"מ מהחלל לטובת חיפוי קיר???? ההרגשה של החנק תלויה בעיקר בצבע ובשטח החלל ולא בסוג החיפוי.

3. אם לא דיברו איתכם על חומרים ועוביים זה דבר חמור.
חיפוי קיר- העובי במ"מ ולא ס"מ!!!!!
חדר שמשמש ילדים חייב להיות עם חומרים חזקים מצד אחד, מצד שני שלא יגרמו לפציעה של הזעטוטים הקטנים.

עשי מנוי למגזין עיצוב. תחשפי לחומרים. בקרי בבתי ספר, גני ילדים. ככה לומדים.

בהצלחה.
הוסף תגובה

היא כתבה דמוי התכוונה בטח לג. ...

אפרת 11.06 (21:45)
היא כתבה דמוי התכוונה בטח לג. פורצלן דמוי פרקט
איזה דמוי אחר יש?
פרקט למנציה גם דמוי אבל בכל אופן קוראים לו בשמו: פרקט.
עם השאר מסכימה בהחלט (:
הוסף תגובה

התייחסות לחלל

דביר 12.06 (10:14)
הריצוף אמור להתאים לחלל ולמי שהולך בו.
רצפת קניון למשל. מאות אנשים עוברים בו כל יום. אלפים- בהליכה.
רצפת משחקיה- מה יש באותה משחקיה? את מי היא משרתת?(בניםבנות, מה המאפיינים של גל מגדר, מה המאפיינים של בני הגילאים?) האם יש סכנה של נפילה? מה קורה לראש של ילד שנחבט ברצפת גרניט פורצלן?.
ממליץ לבקר בג'מבורי, משחקיה ולהבין מה המאפיינים. החל מחיפוי הקיר (בידוד אקוסטי, עמידות לפגיעה מכאנית וכו')

הוסף תגובה

התיחסות לחלל

דביר 12.06 (10:18)
הריצוף אמור להתאים לחלל ולמי שהולך בו.
רצפת קניון למשל. מאות אנשים עוברים בו כל יום. אלפים- בהליכה.- הריצוף חייב להיות חזק ועמיד
רצפת משחקיה- מה יש באותה משחקיה? את מי היא משרתת?(בנים ובנות, מה המאפיינים של כל מגדר?, מה המאפיינים של בני הגילאים?) האם יש סכנה של נפילה? מה קורה לראשאיבר אחר של ילד שנחבט ברצפת גרניט פורצלן?.
ממליץ לבקר בג'מבורי, משחקיה ולהבין מה המאפיינים. החל מחיפוי הקיר (בידוד אקוסטי, עמידות לפגיעה מכאנית או פגיעה של ילד (תוך כדי ריצה,למשל) וכו').

בהצלחה.
הוסף תגובה