גובה פנלים לריצוף

פורום עיצוב פנים זה המקום לשאול מעצבי פנים, להתלבט, להתייעץ ולקבל רעיונות. מוזמנים לשאול בנוגע לעיצוב הבית, הדירה, העסק, מוסד או כל מבנה אחר, לבקש ייעוץ בנושאי עיצוב עם בעלי מקצוע בתחום וקולגות וכמובן לתרום מניסיונכם בדיונים השונים - אז איזה עיצוב פנים מתאים לכם?

יש לשמור על כללי הפורום, פורום עיצוב פנים לא נועד לפרסומות והן יימחקו, כולם מוזמנים לשאול ולענות בנושאי עיצוב פנים, לאחר מענה בעל ערך לשואלים ניתן להזמינם לפנות לנותן/ת המענה.

שלום לכל באי הפורום
שמי לייה סלה מעצבת פנים וסטייליסטית www.leeya-sella.com/
אני מנהלת את הפורום ואני כאן בשבילכם. אתם מוזמנים להעלות שאלות שקשורות לכל נושא העיצוב והסטיילינג.
רק בבקשה שימו לב שהשאלות מפורטות, שיש תוכניות ותמונות להמחשה כדי שאוכל לתת תשובה הכי מקצועית שאני יכולה ולא לשכוח להירשם לאתר, לפעמים אני צריכה עוד שאלה בפרטי (:
תנאי השימוש בפורום

גובה פנלים לריצוף

ליאורה 17.05 (09:57)
ריצוף גרניט פורצלן בגוון בהיר מאוד (לבן-אפור) בגודל מטר על מטר - מה גובה פנלים מומלץ מבחינת תחזוקה ומבחינה עיצובית?

תודה!
הוסף תגובה קישור ישיר

פנלים

לייה סלה מעצבת פנים 17.05 (10:44)
הי ליאורה
היום כבר לא עושים פנלים מהריצוף
ישנם פנלים פולימרים בכל מיני צורות וגבהים. ניתן לצבוע אותם בכל צבע שרוצים או להשאיר לבן
המראה הרבה יותר יפה ונקי ואת הדגם בוחרים בהתאם לעיצוב. אני בוחרת גם בהתאם לגובה התקרה. אם התקרה נמוכה במיוחד לא אבחר פנל גבוה
את הפנלים הפולימרים ניתן להשיג בכל חנות קרמיקה ופרקטים.
מצרפת לינק
www.google...MFQuZ3kPM:
הוסף תגובה

תודה רבה ! (ל"ת)

ליאורה 17.05 (12:16)
הוסף תגובה

פנלים פולימרים

תמיר 12.06 (12:30)
גם אני הקשבתי לעצה ויסמתי פנלים פולימרים וזו היתה טעות גדולה ממס סיבות. הפנלים מתנתקים מהקיר גם שמומחה מתקין אותם בעיקר היות שהקירות לא ישרים ונוצר מתח על הפנלים שגורם להם להתנתק. הפנלים צוברים אבק בכמויות הם מחומר פולימרי שיוצר חשמל סטטי שסופח אבק. הפנלים לא עמידים בחום ואם מצמידים אליהם תבנית חמה לא בכוונה הם פשוט נשרפים ונוצר חריץ. בקיצור אני הולך אכשיו להשקעה כפולה. מוריד את הפנלים הפולימרים ומתקין פנלים מקרמיקה תואמת.
הוסף תגובה

גובה סטנדרט 7 ס"מ (ל"ת)

סיגלית 21.05 (19:04)
הוסף תגובה