יצירת קישור לאזור אחר בשרטוט

פורום אוטוקאד הינו המקום לשאלות ותשובות הנוגעות לתוכנת אוטוקאד - תמיכה ב AutoCAD, בעיות שנתקלתם בהן, טיפים, התייעצות מקצועית, חיפוש קבצים וכדומה.

פורום אוטוקאד מנוהל על ידי sophisticadd דני כורם - bit.ly/2IL0Ijb
תנאי השימוש בפורום

יצירת קישור לאזור אחר בשרטוט

ניצן 25.06 (11:52)
שלום, אני מנסה ליצור (באותו הקובץ) קישור לשרטוט אחר, כלומר שרטוט תכנית ברזל, כשברקע שלה תוכנית גיאומטריה . אני רוצה ליצור קשר בין התוכנית גיאומטריה שנמצאת ברקע של התוכנית ברזל, לתוכנית הגיאומטריה המקורית , כך שבכל שינוי בתוכנית המקורית התוכנית ברקע גם תשתנה. שתי התוכניות נמצאות על אותו הקובץ, באותו הגליון.
יש למישהו דרך לעזור לי? תודה מראש
הוסף תגובה קישור ישיר

הרעיון ליצור בסיס נתונים רחב של גיסציפלינות באותו

sophisticadd 25.06 (12:08)
קובץ הוא בהחלט רעיון נכון שכן עריכה של גיאומטריה אמורה להשפיע על כל החלקים של השרטוט. את כל זה משיגים ע"י הנחה של כל שכבות השרטוט ב-Model ויצירה של מצב שכבות שונה בכל Layout (לכל Viewport ניהול שכבות עצמאי - כלומר, ניתן להקפיא שכבה שאינך מעוניין להציג ב-Viewport מסוים.
ניתן ךהשיג את זה בדרכים מגוונות. אני ממליץ על הכנת Named Views שיש לו שם רלוונטי כמו למשל ברזל זיון ובו רואים רק את הברזל) - ניתן גם להשתמש בתוך Layouts ב-Layer States/
Danny Korem | sophisticadd.com | "Distilling Exactly the CAD Knowledge of Your Needs"
הוסף תגובה

אז חשבתי באמת על לעשות את זה ד...

ניצן 25.06 (12:10)
אז חשבתי באמת על לעשות את זה דרך ה-Layout , אבל רציתי לבדוק אולי יש דרך יותר יעילה לעשות את זה.
תודה רבה
הוסף תגובה

והנה השלמה קטנה

sophisticadd 25.06 (14:29)
אפשר לעבור ממקום אחד לאחר באמצעות Hyperlinks - הקישורים האלה יכולים להוביל ל-Named Views שמורים שיכולים להיות ב-Model או בכל Layout בקובץ. באמצעות לחיצה על אובייקט או על מילה אפשר פשוט לנווט למקום הרצוי.
Danny Korem | sophisticadd.com | "Distilling Exactly the CAD Knowledge of Your Needs"
הוסף תגובה