סט תכניות

פורום עיצוב פנים זה המקום לשאול מעצבי פנים, להתלבט, להתייעץ ולקבל רעיונות. מוזמנים לשאול בנוגע לעיצוב הבית, הדירה, העסק, מוסד או כל מבנה אחר, לבקש ייעוץ בנושאי עיצוב עם בעלי מקצוע בתחום וקולגות וכמובן לתרום מניסיונכם בדיונים השונים - אז איזה עיצוב פנים מתאים לכם?

יש לשמור על כללי הפורום, פורום עיצוב פנים לא נועד לפרסומות והן יימחקו, כולם מוזמנים לשאול ולענות בנושאי עיצוב פנים, לאחר מענה בעל ערך לשואלים ניתן להזמינם לפנות לנותן/ת המענה.

שלום לכל באי הפורום
שמי לייה סלה מעצבת פנים וסטייליסטית www.leeya-sella.com/
אני מנהלת את הפורום ואני כאן בשבילכם. אתם מוזמנים להעלות שאלות שקשורות לכל נושא העיצוב והסטיילינג.
רק בבקשה שימו לב שהשאלות מפורטות, שיש תוכניות ותמונות להמחשה כדי שאוכל לתת תשובה הכי מקצועית שאני יכולה ולא לשכוח להירשם לאתר, לפעמים אני צריכה עוד שאלה בפרטי (:
תנאי השימוש בפורום

סט תכניות

30/6/19 30.06 (11:08)
שלום התבקשתי להכין סט תכניות לביצוע- מה המחיר שמקובל לקחת? מאחר ועבדתי במשרד , אינני יודעת מחירים בשוק הפרטי.. אודה לתשובתכם
הוסף תגובה קישור ישיר

המחיר תלוי בהמון גורמים

אדריכלות ועיצוב 30.06 (12:19)
מה הסט כולל? בית פרטי? ווילה? בניין?
האם את עובדת על קובץ מוכן או בונה מאפס?
האם זה כולל חתימה והתנהלות מול הוועדה?
וכו' וכו'.
הוסף תגובה

סט תכניות

30/6/19 30.06 (14:35)
נכון לא ציינתי, תודה על ההארה- זוהי דירת גן, זה לא כולל חתימה והתנהלות מול וועדה, אני בעצם רק נותנת שירות למעצבת הפנים של הפרוייקט..
זוהי לא בנייה מאפס אלא שיפוץ לכן אני מאמינה שאקבל את התכנית המקורית ואעבוד עליה, או שאקבל אותה בPDF ואז אצטרך להתחיל לשרטט מהתחלה,. . במידה וזה אחת מהאפשרויות האלה יש לך מושג כמה אני אמורה לקחת?. :-
הוסף תגובה

לא צריך לשרטט מהתחלה אם מקבלים בבPDF

מינה 30.06 (16:27)
פשוט תמירי לאוטוקד מPDF
לא מכירה?
הוסף תגובה