עיצוב חדר לנערה

פורום עיצוב פנים זה המקום לשאול מעצבי פנים, להתלבט, להתייעץ ולקבל רעיונות. מוזמנים לשאול בנוגע לעיצוב הבית, הדירה, העסק, מוסד או כל מבנה אחר, לבקש ייעוץ בנושאי עיצוב עם בעלי מקצוע בתחום וקולגות וכמובן לתרום מניסיונכם בדיונים השונים - אז איזה עיצוב פנים מתאים לכם?

יש לשמור על כללי הפורום, פורום עיצוב פנים לא נועד לפרסומות והן יימחקו, כולם מוזמנים לשאול ולענות בנושאי עיצוב פנים, לאחר מענה בעל ערך לשואלים ניתן להזמינם לפנות לנותן/ת המענה.

שלום לכל באי הפורום
שמי לייה סלה מעצבת פנים וסטייליסטית www.leeya-sella.com/
אני מנהלת את הפורום ואני כאן בשבילכם. אתם מוזמנים להעלות שאלות שקשורות לכל נושא העיצוב והסטיילינג.
רק בבקשה שימו לב שהשאלות מפורטות, שיש תוכניות ותמונות להמחשה כדי שאוכל לתת תשובה הכי מקצועית שאני יכולה ולא לשכוח להירשם לאתר, לפעמים אני צריכה עוד שאלה בפרטי (:
תנאי השימוש בפורום

עיצוב חדר לנערה

שירן 21.07 (15:34)
אשמח אם תכולי לעזור לי איפה למקם ולעצב את החדרים של בנותי הם מעוניינות שיהיה להם בחדר ארון מיטה שולחן מראה ומקום שתוכל להתפאר וכ"ו אשמח לעצות עיצובעיצוב חדר לנערה
הוסף תגובה קישור ישיר

הי שירן (:

לייה סלה 28.03 (21:30)
החדר צר מאוד ויחסית קטן לכל מה שצריך להכניס אליו
הכל אפשרי... רק שכאן ע"ג הפורום זאת בעיה
את מוזמנת ליצור קשר באישי (:
לייה סלה
עיצוב פנים
מנהלת פורום עיצוב פנים

052-3130009
www.leeya-sella.com/
הוסף תגובה

תוכנית חלוקה

אפרת 23.07 (16:40)

מוזמנת לפנות אלי תוכנית חלוקה מפורטת ומותאמת בשלט רחוק
(עשיתי את זה כבר פעמיים בשנה האחרונה -רק ריהוט)
[email protected]
שלט מרחוק מאפשר מחיר נח שמתאים לכל כיס וחוסך את הפגישה היקרה עם המעצב
בהצלחה (:
הוסף תגובה

יש לכל ילדה חדר בסך הכול 2 חד...

שירן 24.07 (23:43)
יש לכל ילדה חדר בסך הכול 2 חדרים עם אותה צורה צמודים זה לזה פשוט זה לא נתן לי לעלות שני קבצים אני מצרפץת עכשיו את שני החדרים יחד איך הם נראים יש לכל ילדה חדר  בסך הכול 2 חד...
הוסף תגובה