הגדרת גודל של סקאלת המדידות

פורום אוטוקאד הינו המקום לשאלות ותשובות הנוגעות לתוכנת אוטוקאד - תמיכה ב AutoCAD, בעיות שנתקלתם בהן, טיפים, התייעצות מקצועית, חיפוש קבצים וכדומה.

פורום אוטוקאד מנוהל על ידי sophisticadd דני כורם - bit.ly/2IL0Ijb
תנאי השימוש בפורום

הגדרת גודל של סקאלת המדידות

שחף 30.07 (10:09)
שלום לכולם,

כאשר אני רוצה לבצע מדידות בתוכנית היטלים שלי דרך פקודת ALIGNEMENT או דרך LINEAR הגודל של המדידה יוצא לי ענקי ממש ואומנם אני יכול להקטין את הגודל ע"י MATCH PROPERTIES או שינוי של HEIGHT אבל זה לא נעשה באופן קבוע וכל תוכנית חדשה עם היטלים/תוכניות חשמל שעליה אעבוד ואמדוד אותה אקבל את אותו גודל סקאלת המספרי מדידה .
כמו כן כאשר אני עושה PLOT לדף הספציפי הזה של המדידות ונניח הצבע של המדידות היה אדום אז אחרי שאני מייצר PDF הוא יהיה שחור כלומר איך אני מגדיר את הצבע גם כן באופן קבוע... ?
הגדרת גודל של סקאלת המדידות
הוסף תגובה קישור ישיר

קצת בילבול במושגים אבל אני עונה

sophisticadd 30.07 (10:32)
מידות - לא מדידות - מנוהלות Dimension Style השולט על הפרמטרים של המידות לרבות גובה הטקסט וגודל ה-Tick של המידה
במקום Match Properties יש לבחור את הצידות ולשנות להם את ה-Dimension Style אחרי שהצטיידת באחד ראוי. תוכל להביא כזה מכל שרטוט AutoCAD בו יש Style מתאים
לגבי הצבעים בהדפסה, אם אתה עובד עם CTB צבע ב-AutoCAD ישוייך לצבע בהדפסה בקובץ ה-Plot Style אם, אתה עובד עם STB, לכל שכבה ב-AutoCAD משוייך Style הכולל צבע, עובי וסוג הקו
Danny Korem | sophisticadd.com | "Distilling Exactly the CAD Knowledge of Your Needs"
הוסף תגובה

הבהרה קלה..

שחף 31.07 (14:25)
המון המון תודה לך לגבי עניין ההדפסה לא כל כך הבנתי - סלח לי..

ולגבי ה DIMENSION STYLE - ברגע שאני קובע בשרטוט שלי DIMENSION STYLE אז הדבר הינו כעת קבוע מבחינת גודל התווים וכו' ונכון לגבי אם אני עובר בין LAYOUTS?
הוסף תגובה