תעלת ניקוז במקלחון

פורום עיצוב פנים זה המקום לשאול מעצבי פנים, להתלבט, להתייעץ ולקבל רעיונות. מוזמנים לשאול בנוגע לעיצוב הבית, הדירה, העסק, מוסד או כל מבנה אחר, לבקש ייעוץ בנושאי עיצוב עם בעלי מקצוע בתחום וקולגות וכמובן לתרום מניסיונכם בדיונים השונים - אז איזה עיצוב פנים מתאים לכם?

יש לשמור על כללי הפורום, פורום עיצוב פנים לא נועד לפרסומות והן יימחקו, כולם מוזמנים לשאול ולענות בנושאי עיצוב פנים, לאחר מענה בעל ערך לשואלים ניתן להזמינם לפנות לנותן/ת המענה.

שלום לכל באי הפורום
שמי לייה סלה מעצבת פנים וסטייליסטית www.leeya-sella.com/
אני מנהלת את הפורום ואני כאן בשבילכם. אתם מוזמנים להעלות שאלות שקשורות לכל נושא העיצוב והסטיילינג.
רק בבקשה שימו לב שהשאלות מפורטות, שיש תוכניות ותמונות להמחשה כדי שאוכל לתת תשובה הכי מקצועית שאני יכולה ולא לשכוח להירשם לאתר, לפעמים אני צריכה עוד שאלה בפרטי (:
תנאי השימוש בפורום

תעלת ניקוז במקלחון

אביטל 14.08 (21:58)
היי אנחנו לקראת שיפוץ של חדר האמבטיה והיינו רוצים לשים תעלת ניקוז במקלחון. הבנו שיש הרבה סוגים וקיבלנו גם כמה המלצות על התעלה של יונידריין, זה בערך כל מה שיש לנו כרגע ומכאן אנחנו צריכים להתקדם. על מה חשוב לשים דגש? למה חשוב לשים לב? כל עצה והארה תתקבל בברכה.
הוסף תגובה קישור ישיר

תעלת ניקוז לאמבטיה זה דבר מאוד מומלץ

דניאלה 15.08 (15:58)
הייתי הולכת באמת על התקנה של תעלת ניקוז במקלחת ובפרט של יונידריין ממס' סיבות,
זה גורם לשיפוע פנימי בתוך התעלה למניעת מים עומדים וריח רע כתוצאה מכך, זה מאפשר גישה נוחה לניקוי ולטיפול שוטף של התעלה אין לה קצוות חדים העלולים לפצוע בעת ההתקנה והטיפול השוטף והיא עמידה בכל האישורים הדרושים בארץ ובחו"ל.
הוסף תגובה

אחלה דניאלה (: בכל הפרויקטים שלי רק יונידריין (ל"ת)

לייה סלה 16.08 (19:45)
לייה סלה
עיצוב פנים
מנהלת פורום עיצוב פנים

052-3130009
www.leeya-sella.com/
הוסף תגובה