תכנון מספרה

פורום עיצוב פנים זה המקום לשאול מעצבי פנים, להתלבט, להתייעץ ולקבל רעיונות. מוזמנים לשאול בנוגע לעיצוב הבית, הדירה, העסק, מוסד או כל מבנה אחר, לבקש ייעוץ בנושאי עיצוב עם בעלי מקצוע בתחום וקולגות וכמובן לתרום מניסיונכם בדיונים השונים - אז איזה עיצוב פנים מתאים לכם?

יש לשמור על כללי הפורום, פורום עיצוב פנים לא נועד לפרסומות והן יימחקו, כולם מוזמנים לשאול ולענות בנושאי עיצוב פנים, לאחר מענה בעל ערך לשואלים ניתן להזמינם לפנות לנותן/ת המענה.

שלום לכל באי הפורום
שמי לייה סלה מעצבת פנים וסטייליסטית www.leeya-sella.com/
אני מנהלת את הפורום ואני כאן בשבילכם. אתם מוזמנים להעלות שאלות שקשורות לכל נושא העיצוב והסטיילינג.
רק בבקשה שימו לב שהשאלות מפורטות, שיש תוכניות ותמונות להמחשה כדי שאוכל לתת תשובה הכי מקצועית שאני יכולה ולא לשכוח להירשם לאתר, לפעמים אני צריכה עוד שאלה בפרטי (:
תנאי השימוש בפורום

תכנון מספרה

shani 25.10 (21:08)
היי,
אני מתכננת מספרה בגודל 20 מ"ר.
קיבלתי חנות ללא מידות , ללא תוכניות חשמל וללא תוכניות אינסטלציה.
איך אני אוכל להתחיל לתכנן בלי תוכניות אינסטלציה וחשמל כאשר אני צריכה נקודת מים ודוד בשביל הכיור והאיזור חפיפה.
אני לא יודעת אם קיים נקודת מים בחנות.
אשמח אם למישהו יש עצה איך אני מתקדמת מכאן?
תודה
הוסף תגובה קישור ישיר

תכנון נקודת מים.

חן 26.10 (00:37)
יכול להיות מאוד שגם אם יש נקודה -היא לא בדיוק איפה שאת רוצה אותה.
כך שתצטרכי לתת נקודה נוספת ללא קשר לנקודה הקיימת.
בכל אופן, כדי להתייעץ ליתר בטחון עם איש אינסטלציה מוסמך / לחילופין אדריכל מומחה
הוא בטח יכוון אותך בשניה לפתרון.

הוסף תגובה

אוקיי תודה רבה!...

shani 27.10 (12:45)
אוקיי תודה רבה!
הוסף תגובה

הי

לייה סלה 26.10 (08:46)
את רק מתכננת. בעל המקצוע צריך לדאוג שיהיה לך כל מה שאת צריכה.
את רק תחליטי מה את צריכה ותעשי את זה חכם. (:
לייה סלה
עיצוב פנים
מנהלת פורום עיצוב פנים

052-3130009
www.leeya-sella.com/
הוסף תגובה

אוקיי תודה רבה :)...

shani 27.10 (12:46)
אוקיי תודה רבה :)
הוסף תגובה

מספרה

עומר שרון 11.09 (11:48)
הי!
לייתר ביטחון הייתי מוסיף עוד נקודת מיים וחשמל, זה תמיד שימושי במספרות, מקסימום אפשר להוריד אותה מהתכנון אם יש אחת במיקום נוח. אגב, שימי לב שכסא הידראולי אחד לפחות (אלו המתכווננים) עלייך להציב בקרבת נקודת חשמל, על מנת לאפשר לפנים להתחבר בנוחות, וכמובן שכיסא החפיפה צריך להיות בקרבת נקודת המים המתוכננת. מומלץ גם לעשות מעט הפרדה בין האזורים. ולתת קצת פרטיות לאזור החפיפה, אבל זה לשיקולך. זה מה שאני יכול לחשוב עליו שנתקלתי בו.
הוסף תגובה