פינת אוכל במטבח בשילוב עם אי או ללא אי.

פורום עיצוב פנים זה המקום לשאול מעצבי פנים, להתלבט, להתייעץ ולקבל רעיונות. מוזמנים לשאול בנוגע לעיצוב הבית, הדירה, העסק, מוסד או כל מבנה אחר, לבקש ייעוץ בנושאי עיצוב עם בעלי מקצוע בתחום וקולגות וכמובן לתרום מניסיונכם בדיונים השונים - אז איזה עיצוב פנים מתאים לכם?

יש לשמור על כללי הפורום, פורום עיצוב פנים לא נועד לפרסומות והן יימחקו, כולם מוזמנים לשאול ולענות בנושאי עיצוב פנים, לאחר מענה בעל ערך לשואלים ניתן להזמינם לפנות לנותן/ת המענה.

שלום לכל באי הפורום
שמי לייה סלה מעצבת פנים וסטייליסטית www.leeya-sella.com/
אני מנהלת את הפורום ואני כאן בשבילכם. אתם מוזמנים להעלות שאלות שקשורות לכל נושא העיצוב והסטיילינג.
רק בבקשה שימו לב שהשאלות מפורטות, שיש תוכניות ותמונות להמחשה כדי שאוכל לתת תשובה הכי מקצועית שאני יכולה ולא לשכוח להירשם לאתר, לפעמים אני צריכה עוד שאלה בפרטי (:
תנאי השימוש בפורום

פינת אוכל במטבח בשילוב עם אי או ללא אי.

שלום 12.10 (11:06)
הי שלום,

הגענו להחלטה שאנחנו לא רוצים פינת אוכל עקב בעיית מקום שלא כ"כ יש לנו בחלל.

אנחנו זוג +2 ומארחים מעת לעת.

חשבנו לעשות פינת אוכל במטבח בשילוב אי/ ללא אי. (כאשר גם פה יש מגבלת מיקום- מצורפת תכנית).

מבחינת מטבח, אנחנו גם כן עתידים לעשות שינוי, כאשר משמאל למקרר יהיה מזווה ואז שוב נוצרת בעיה עם כיריים צמודות לארון,
לכן עוד מחשבה שעלתה בדעתינו, זה אי באורך ~80 ס"מ וברוחב 90 ס"מ בצמוד לפינת אוכל שעליו יוצב הכיריים עם עוד קצת מקום עבודה וממנו יוצא הפינת אוכל.

מצרף תמונה של המבנה לפני כל השינויים.

ועוד תמונה של המטבח לאחר השינוי - לא סופי.
אשמח מאוד לעזרתכם.

שנה טובה. פינת אוכל במטבח בשילוב עם אי או ללא אי.
הוסף תגובה קישור ישיר

תמונה של המטבח לאחר השינוי, לא...

שלום 12.10 (11:10)
תמונה של המטבח לאחר השינוי, לא סופי בכלל.
כפי שניתן לראות הכיריים יושבים ממש בצמוד ליחידת בילדינג, לכן החשיבה על אי בנוסף לשולחן.

שוב תודה. תמונה של המטבח לאחר השינוי, לא...
הוסף תגובה

הייתי מעצבת לגמרי אחרת את המטבח

לייה סלה 12.10 (23:32)
בפינת האוכל הייתי עושה מזווה ענק
ואת המטבח מסדרת בשני מקבילים
כשצד אחד הגבוהים עם חור לכיור או לכיריים ובצד השני את הכיריים נגיד עם שילוב של פינת האוכל ואז הכל היה מסתדר
כמובן שלתכנית מדויקת אתם מוזמנים ליצור קשר בפרטי
בהצלחה!!
לייה סלה
עיצוב פנים
מנהלת פורום עיצוב פנים

052-3130009
www.leeya-sella.com/
הוסף תגובה

היי ליה, תודה על התגובה(: ...

שלום 13.10 (00:48)
היי ליה, תודה על התגובה(:

שני מקבילים את מתכוונת סוגרת מטבח לח'? ואז מציבה את הכיריים וכיור בהתאם למה שאמרת?

הכוונה מזווה 'בפינת אוכל' ממש מחוץ לחלל המטבח היכן שכביכול אמורה להיות פינת אוכל לפי התכנית בנייה?
הוסף תגובה

הי שלום

לייה סלה 14.10 (21:49)
כן לשאלה השנייה
כל המוצרים היבשים לא חייבים להיות ממש במטבח גם קרוב זה בסדר.
ומקבילים זה כמו שזה נשמע
2 קווים מקבילים מצרפת תמונה להמחשה
www.pinter...954/?nic=1
לייה סלה
עיצוב פנים
מנהלת פורום עיצוב פנים

052-3130009
www.leeya-sella.com/
הוסף תגובה