עזרה בעיצוב מטבח

פורום עיצוב פנים זה המקום לשאול מעצבי פנים, להתלבט, להתייעץ ולקבל רעיונות. מוזמנים לשאול בנוגע לעיצוב הבית, הדירה, העסק, מוסד או כל מבנה אחר, לבקש ייעוץ בנושאי עיצוב עם בעלי מקצוע בתחום וקולגות וכמובן לתרום מניסיונכם בדיונים השונים - אז איזה עיצוב פנים מתאים לכם?

יש לשמור על כללי הפורום, פורום עיצוב פנים לא נועד לפרסומות והן יימחקו, כולם מוזמנים לשאול ולענות בנושאי עיצוב פנים, לאחר מענה בעל ערך לשואלים ניתן להזמינם לפנות לנותן/ת המענה.

שלום לכל באי הפורום
שמי לייה סלה מעצבת פנים וסטייליסטית www.leeya-sella.com/
אני מנהלת את הפורום ואני כאן בשבילכם. אתם מוזמנים להעלות שאלות שקשורות לכל נושא העיצוב והסטיילינג.
רק בבקשה שימו לב שהשאלות מפורטות, שיש תוכניות ותמונות להמחשה כדי שאוכל לתת תשובה הכי מקצועית שאני יכולה ולא לשכוח להירשם לאתר, לפעמים אני צריכה עוד שאלה בפרטי (:
תנאי השימוש בפורום

עזרה בעיצוב מטבח

דנה 17.10 (11:21)
היי! השבוע התקינו לנו מטבח בבית פרטי שעבר שיפוץ ואני ממש לא אוהבת את התוצאה. עשינו טעות ולא נעזרנו במעצבת ובנוסף את השיש בחרנו לפני התקנת דלתות המטבח. אשמח לרעיונות מה אפשר לשנות במינימום עלויות על מנת לשפר את המראה. תודה!עזרה בעיצוב מטבח
הוסף תגובה קישור ישיר

דוגמה טובה ללמה חייבים מעצבת במיוחד כשמעצבים מטבח

לייה סלה 18.10 (20:07)
אין פתרונות קסם, הכל כבר קיים ומורכב....
הידיות אינטגרליות...
עם כל הרצון לעזור אני לא רואה איך?
ממליצה לחיות ככה עם המטבח ולחסוך שקל לשקל
ובהזדמנות הראשונה פשוט להחליף אותו....
ובפעם הזאת רק עם מעצבת...
אני באמת מצטערת.
שבת שלום
שנה טובה
לייה
לייה סלה
עיצוב פנים
מנהלת פורום עיצוב פנים

052-3130009
www.leeya-sella.com/
הוסף תגובה

לדעתי..

חני 22.10 (18:22)
החלפת חזיתות.
זה סיפור לא כזה יקר..
יש לך שיש עם פונטציאל יחסית ובחשיבה נכונה והכנסת מעצבת לתמונה בשינוי זה
אפשר להגיע לתוצאה יפה מאוד!
בהצלחה רבה
הוסף תגובה

תגובה לחני

דנה 23.10 (21:37)
תודה רבה על התשובה.
החלפת החזיתות היא אכן אחת האפשרויות שחשבנו עליה. נחכה שהשיפוץ יסתיים ונסיר את הניילונים שעל גבי הארונות (המטבח עשוי מפורמייקת נאנו שהיא מט) ואז נקבל החלטה. אפשרות נוספת היא החלפת הנישות לאלון מולבן (כפי שביקשנו מהנגר, אך עקב טעות לא התבצע).
בכל מקרה לפני ביצוע שינוי נערב מעצבת שתעזור לנו להגיע להחלטה..
שוב תודה על הנכונות לעזור :)
הוסף תגובה

דנה שלום, הייתי משקיעה בכסאות...

לואיז 23.10 (18:43)
דנה שלום,
הייתי משקיעה בכסאות בר מעץ.
ואולי הייתי חושבת על פתרון יצירתי לאיזור האי - אפשר לטפל בו וטיפה להקליל את כל האפור מסביב.
אין פיתרונות קסם אבל אפשר לעבוד ולשפר את הקיים :)
את מוזמנת לפנות אלי:
[email protected]
הוסף תגובה

תגובה ללואיז

דנה 23.10 (21:40)
תודה רבה על התשובה!
כמו שכתבתי בתגובה למעלה, אנחנו ממתינים שהשיפוץ יסתיים ונוכל לראות את התמונה הסופית. בהמשך ניקח החלטה עם עזרה של מעצבת. הלוואי שנוכל לשפר את המראה באמצעות ריהוט אבל אני לא כל כך אופטימית.
תודה :)
הוסף תגובה