מציאת גילון להדפסה מרשימה ארוכה

פורום אוטוקאד הינו המקום לשאלות ותשובות הנוגעות לתוכנת אוטוקאד - תמיכה ב AutoCAD, בעיות שנתקלתם בהן, טיפים, התייעצות מקצועית, חיפוש קבצים וכדומה.

פורום אוטוקאד מנוהל על ידי sophisticadd דני כורם - bit.ly/2IL0Ijb
תנאי השימוש בפורום

מציאת גילון להדפסה מרשימה ארוכה

חגית 27.10 (15:02)
שלום רב,
כשאני רוצה להדפיס לPDF יש לי כבר רשימת גיליונות להדפסה ארוכה במידות שונות , אך כשאני באה לחפש גיליון אחד הרשימה כל כך ארוכה שלוקח לי המון זמן למצוא גיליון במידה שאיני רוצה , האם ישנה דרך למצוא בקלות את הגליון הדרוש או לפחות לדעת אם הוא בכלל ברשימה .
ואיך בכלל ניתן לסדר את הרשימה לפי גודל גליונות יש לי מלא מידות שאינן מסודרות לפי גודל?
הוסף תגובה קישור ישיר

בודאי שיש - קוראים לזה Filter Paper Sizes

sophisticadd 27.10 (16:07)
זה נמצא בכל Driver בנפרד - בממפסות וירטואליות של AutoCAD כגון DWG To PDF או AutoCAD PDF מסוגים שונים - יש ללחוץ Propertiesמימין לשם המדפסת, להצביע על Filter Paper Sizes וללהוריד את ה-Check מכל גיליון שאינו רצוי תוך שאת משאירה רשימה קטנה שמתאימה לך באופן מלא.בודאי שיש - קוראים לזה Filter Paper Sizes
Danny Korem | sophisticadd.com | "Distilling Exactly the CAD Knowledge of Your Needs"
הוסף תגובה

תודה רבה אבל זה לא בדיוק מה שר...

חגית 28.10 (12:40)
תודה רבה אבל זה לא בדיוק מה שרציתי
יש לי רשימת גיליונות ארוכה לפי מידות שכל פעם הוספתי , עכשיו כשאני רוצה לבחור גיליון מסויים אני צריכה לחפש אותו מתוך רשימה ארוכה שאינה ממש מסודרת לפי גדלים . האם ישנה דרך למצוא את הגיליון המבוקש בצורה קלה או דרך לסדר את רשימת הגיליונות לפי מידות שיהיה קל למצוא אותם.
לפעמים אני רוצה להגדיר גיליון חדש והוא מודיע לי שהוא קיים , ולמצוא אותו זה לא ממש פשוט
הוסף תגובה

רורכי גיליונות רבים

sophisticadd 29.10 (09:01)
קראי את התגובה לשאלה של אדי בדף הזה - לא כדאי שיהיו אין סוף פריטים ברשימות בכלל ובמקרה של ברשימה של גיליונות. על כן כדאי לצמצם ולעבור לעבודה יותר סטנדרטית. למשל אחת השיטות היא שלגיליון בגודל מסויים (נגיד A0), מוסיפים כדי לייצר את הגיליון הבא אורך של גיליון קטן או שווה (למשל 2A0 ו/או A0+A1 או +A3 וכד') זה יצמצם את הרשימה ואז תוכלי לפלטר אותה כפי שהסברתי בתשובה הקודמת שלי.
Danny Korem | sophisticadd.com | "Distilling Exactly the CAD Knowledge of Your Needs"
הוסף תגובה