מרווח בין קרמיקה מדוקקת של קיר טלויזיה לתקרת גבס

פורום עיצוב פנים זה המקום לשאול מעצבי פנים, להתלבט, להתייעץ ולקבל רעיונות. מוזמנים לשאול בנוגע לעיצוב הבית, הדירה, העסק, מוסד או כל מבנה אחר, לבקש ייעוץ בנושאי עיצוב עם בעלי מקצוע בתחום וקולגות וכמובן לתרום מניסיונכם בדיונים השונים - אז איזה עיצוב פנים מתאים לכם?

יש לשמור על כללי הפורום, פורום עיצוב פנים לא נועד לפרסומות והן יימחקו, כולם מוזמנים לשאול ולענות בנושאי עיצוב פנים, לאחר מענה בעל ערך לשואלים ניתן להזמינם לפנות לנותן/ת המענה.

שלום לכל באי הפורום
שמי לייה סלה מעצבת פנים וסטייליסטית www.leeya-sella.com/
אני מנהלת את הפורום ואני כאן בשבילכם. אתם מוזמנים להעלות שאלות שקשורות לכל נושא העיצוב והסטיילינג.
רק בבקשה שימו לב שהשאלות מפורטות, שיש תוכניות ותמונות להמחשה כדי שאוכל לתת תשובה הכי מקצועית שאני יכולה ולא לשכוח להירשם לאתר, לפעמים אני צריכה עוד שאלה בפרטי (:
תנאי השימוש בפורום

שלומי 16.11 (09:34)
שלום,
חיפיתי את קיר הטלויזיה בקרמיקה מדוקקת 3.5 מ"מ. הקרמיקה היא דיי כהה ובאה בפלטות של 100/300 ס"מ.
בנוסף, ביצעתי תקרת גבס לכל הבית.
הבעיה כנראה היא שביצעתי את תקרת הגבס קודם. לכן, שהרצף חתך את הפלטות, והן לא יצאו ישר במדויק עם תקרת הגבס, נוצר מרווח של בין 3 עד 10 מ"מ לכל אורך הקיר.
הקבלן שלי ניסה בשלב זה למלא את המרווח ברובה של הקרמיקה (רובה אפורה כהה) אבל זה לא יוצא יפה.
מאחר ויש לי על הקיר הזה מזנון תלוי (גמר עץ אלון) חשבתי אולי לשים שם פרופיל מתאים לעץ אלון בחיבור בין הקיר לתקרה. פתרון אחר היה לנסות ליישר את זה עם שפכטל צבע.
צירפתי תמונה מקרוב של מרווח של אחת הפלטות + בתגובה הראשונה יש תמונה מרחוק של כל הקיר עם שלושת הפלטות.
תודה לעוזרים.
הוסף תגובה קישור ישיר

תמונה של הקיר מרחוק (ל"ת)

שלומי 16.11 (09:34)
תמונה של הקיר מרחוק (ל"ת)
הוסף תגובה

פתרון נוסף שאני יכולה לתת לך הוא

לייה סלה 28.03 (21:30)
קרניז!
כן, גימור יפה. ועדין ייתן את הטאצ' שלו
ובטח שלא יכער כמו חומרי מילוי
אז זה או לבחור באחד דקיק ועדין או לבחור באחד כזה שהולך יותר לכיוון התקרה ויתאים גם הוא לאריח בטני
www.shiran...page/c-353
בהצלחה!! (:
לייה סלה
עיצוב פנים
מנהלת פורום עיצוב פנים

052-3130009
www.leeya-sella.com/
הוסף תגובה

היי - האישה קצת פחות מתלהבת מהקרניזים

שלומי 18.11 (20:05)
טוענת שזה יותר מידי אחוזתי כזה..
יש לך אולי פתרון אחר?
תודה על העזרה.
הוסף תגובה

ברור שהיא פחות תתלהב-

לייה סלה 28.03 (21:30)
את בתור מעצבת יכולה לתת לה את האפשרות של מילוי בחומר או קרניז
ותני לה להחליט בין שניהם.
אין אפשרות אחרת. תהיי הפסיכולוגית שהמקצוע דורש
וכמובן בעדינות ועם הרבה אהדה...
בהצלחה!!
לייה סלה
עיצוב פנים
מנהלת פורום עיצוב פנים

052-3130009
www.leeya-sella.com/
הוסף תגובה

פתרון למרווח

יעל 19.11 (09:18)
בוקר טוב שלומי,

אני מבינה את אשתך, היא חושבת קרניזים מסוגננים. למרות יש היום מבחר רחב של קרניזים, גם בקווים נקיים יותר.
פתרון נוסף שעשוי לעבוד הוא לדבר עם נגר שיעשה לך הפרדה בקו אפס עם הקיר או הלבשה יפה.
הוסף תגובה

היי - מה הכוונה הפרדה בקו אפס? (ל"ת)

שלומי 19.11 (13:49)
הוסף תגובה

הפרדות קו אפס

יעל 19.11 (14:36)
הפרדה זו מחיצה שמפרידה בין קיר בנוי/גבס לבין ארון. קירות בדר"כ אינם מפולסים ולכן, בכדי לגשר על הרווח שנוצר בין הקיר לארון ועל מנת ליצור מראה שלם ונקי נוהגים לעשות הפרדות. מצרפת תמונה להמחשה (במקרה זה קיימות הפרדות גם בין הארון לקירות הצדדיים וגם בין הארון לתקרה)
מקווה שהייתי ברורההפרדות קו אפס
הוסף תגובה