תכנון מרפאת רופאים בעפולה

בפורום אדריכלות מתקיימים דיונים בין אדריכלים, ארכיטקטים וסטודנטים בתחום. וכן ניתן להתייעץ עם המומחים בנושאי אדריכלות, תכנון ובתהליכי בנייה לבקש עצות מקצועיות ולמצוא אדריכלים לביצוע עבודות.
תנאי השימוש בפורום

תכנון מרפאת רופאים בעפולה

שלי 18.11 (20:04)
שלום,

מעונינים לתכנן ולעצב מרפאת רופאים בעפולה. 2 שאלות:
1. האם יש צורך באדריכל שמתמחה בתכנון מרפאות/ משרדים או שכל אדריכל טוב יתאים?
2. האם כדאי לשכור שירותיו של מישהו מאזור עפולה או שאין בעיה שיעבוד במרכז (אנחנו ביומיום באזור השרון)?

תודה!
הוסף תגובה קישור ישיר

מדידות פנים מצב קיים לתכנון מדוייק וייעיל

h.k.stern מדידות as 15.08 (11:58)
שלום לתכנון יעיל וטוב, כדאי לכם לקחת מודד פנים המגיש מדידה אדריכלית של מצב קיים.
אני מתמחה במדידות כאלה (מבצע באמצעות סורק לייזר) מחירים מאוד נוחים .
חיים - 0549789236
h.k.stern מדידות as nade
הוסף תגובה

מוזמנים ליצור קשר

איתמר 19.11 (17:29)
שלי שלום,
ראשית אינכם זקוקים לאדריכל. מדובר בשיפוץ פנים על כן יש לשכור את שירותיו של מעצב פנים.
מומלץ מעצב בעל תואר ולא אחד שסיים קורס, בעל אחריות מקצועית עם הסכם עבודה נח לשני הצדדים.

לגבי מיקום זה עניין של נוחות וחיבור עם מעצב ספציפי. לפעמים אם מוצאים מישהו שמתאים לכם לפרוייקט מבחינת הטעם עדיף לוותר על הקרבה הפיזית מה גם שרוב הספקים נמצאים באזור המרכז והשרון. מוזמנים ליצור קשר באם רלבנטי www.itamarlevi.com
הוסף תגובה

בכיף תתקשרי ונענה לך 0527007616 (ל"ת)

רות 20.11 (11:36)
הוסף תגובה

עדיף אדריכל מהאזור

דקור סטאר 3.12 (18:14)
ממליץ לך לקחת אדריכל קרוב שנסיעה לאתר לא תהיה עניין עבורו ועל הדרך לספק פרנסה גם לאנשי הצפון.
לטעמי תמיד עדיף אדריכל/ית שתכננו מרפאה או משרד כי הצרכים שונים מאשר דירה.
כדאי אדריכל עם יצירתיות למשל כזה שישלב אלמנטים דקורטיביים שיתנו למרפאה "אופי" למשל
חיפויים לקירות

עדיף אדריכל מהאזור
הוסף תגובה

עיצוב מרפאות - מתמחה בפתרונות לתחום הרפואי.

ליזה 4.05 (21:27)
אם תשלח לי מייל שלך אחסוך לך ים עבודה והוצאות מיותרות. אשמח להגיע ליעוץ ללא עלות. ואני כאן בצפון אז בכלל..
הוסף תגובה