עיצוב חדר אמבטיה - האם הייתם משנים?

פורום עיצוב פנים זה המקום לשאול מעצבי פנים, להתלבט, להתייעץ ולקבל רעיונות. מוזמנים לשאול בנוגע לעיצוב הבית, הדירה, העסק, מוסד או כל מבנה אחר, לבקש ייעוץ בנושאי עיצוב עם בעלי מקצוע בתחום וקולגות וכמובן לתרום מניסיונכם בדיונים השונים - אז איזה עיצוב פנים מתאים לכם?

יש לשמור על כללי הפורום, פורום עיצוב פנים לא נועד לפרסומות והן יימחקו, כולם מוזמנים לשאול ולענות בנושאי עיצוב פנים, לאחר מענה בעל ערך לשואלים ניתן להזמינם לפנות לנותן/ת המענה.

שלום לכל באי הפורום
שמי לייה סלה מעצבת פנים וסטייליסטית www.leeya-sella.com/
אני מנהלת את הפורום ואני כאן בשבילכם. אתם מוזמנים להעלות שאלות שקשורות לכל נושא העיצוב והסטיילינג.
רק בבקשה שימו לב שהשאלות מפורטות, שיש תוכניות ותמונות להמחשה כדי שאוכל לתת תשובה הכי מקצועית שאני יכולה ולא לשכוח להירשם לאתר, לפעמים אני צריכה עוד שאלה בפרטי (:
תנאי השימוש בפורום

דני 28.06 (00:49)
שלום לכולם, מצרף עיצוב חדר אמבטיה שעשיתי ואשמח לשמוע דעתכם (האם יש לשנות מיקום? האם להגדיל את המקלחון? האם יש צורך בבידה בימינו? וכו').
מגבלותהפרעות: מקצה קיר המקלחת ("המשך" הקיר) יש מדרגה המגבילה לדעתי מיקום אמבטיית פרי סטנדינג. המדרגה ממוקמת 2 מטר מהקיר התחתון. כמו כן לאחר קו המדרגה התקרה יורדת ויש חלונות בגג רעפים.
תודה
הוסף תגובה קישור ישיר

משנה הכל!

לייה סלה 28.03 (21:30)
אין כאן תכנון.
יש כאן רק הנחה של הדברים באופן ארעי....
לייה סלה
עיצוב פנים
מנהלת פורום עיצוב פנים

052-3130009
www.leeya-sella.com/
הוסף תגובה

היי

טליה 29.06 (21:41)
אין שום ניצול ופרקטיקה המותאמת להנדסת אנוש בסיסית
האמבטיה גם נראית ענקית וכדאי להגדיל את הסניטריה בהתאם ואולי ליצור מקלחון ואמבטיה יחד.
בהצלחה(:
הוסף תגובה

מספר בעיות

דני 30.06 (08:21)
יש לציין כי מדובר בחדר קיים, לא ניתן לשנות את הקירות. החדר מורחב על מנת לנצל את מרפסת השירות ולתת מרחב. עד עכשיו יש קיר זכוכית המגביל את החדר.
הורדת קיר הזכוכית יאפשר אוורור טוב ויתר וכניסה ישירה של אור מהחלונות בגג.
האמבטיה והמקלחת מופרדים על מנת שמהדלת תינתן תחושת מרחב נקייה עד לקיר ללא "מחסומים.
הוסף תגובה