יעוץ לגבי הוספת מרפסת שירות למטבח, ופתיחת דלת...

פורום עיצוב פנים זה המקום לשאול מעצבי פנים, להתלבט, להתייעץ ולקבל רעיונות. מוזמנים לשאול בנוגע לעיצוב הבית, הדירה, העסק, מוסד או כל מבנה אחר, לבקש ייעוץ בנושאי עיצוב עם בעלי מקצוע בתחום וקולגות וכמובן לתרום מניסיונכם בדיונים השונים - אז איזה עיצוב פנים מתאים לכם?

יש לשמור על כללי הפורום, פורום עיצוב פנים לא נועד לפרסומות והן יימחקו, כולם מוזמנים לשאול ולענות בנושאי עיצוב פנים, לאחר מענה בעל ערך לשואלים ניתן להזמינם לפנות לנותן/ת המענה.

שלום לכל באי הפורום
שמי לייה סלה מעצבת פנים וסטייליסטית www.leeya-sella.com/
אני מנהלת את הפורום ואני כאן בשבילכם. אתם מוזמנים להעלות שאלות שקשורות לכל נושא העיצוב והסטיילינג.
רק בבקשה שימו לב שהשאלות מפורטות, שיש תוכניות ותמונות להמחשה כדי שאוכל לתת תשובה הכי מקצועית שאני יכולה ולא לשכוח להירשם לאתר, לפעמים אני צריכה עוד שאלה בפרטי (:
תנאי השימוש בפורום

יעוץ לגבי הוספת מרפסת שירות למטבח, ופתיחת דלת...

יהודית ש 31.08 (15:49)
אני רוצה להגדיל את המטבח על חשבון המסתור כביסה, ולפתוח דלת מהאמבטיה לגבי המרפסת,
אני רוצה במטבח 2 כיורים ופינת ישיבה, ובמסתור מקום למכונת כביסה וייבוש,
יש עמוד בין החלון של המרפסת שירות לבין החלון של המטבח,-מסומן בשרטוט.יעוץ לגבי הוספת מרפסת שירות למטבח, ופתיחת דלת...
יהודית
הוסף תגובה קישור ישיר

הי יהודית

לייה סלה 28.03 (21:30)
איך לפתוח דלת מהאמבטיה
זה קיר חיצוני....
הרעיון להגדיל את המטבח מעולה!!
ולא הבנתי, מה לגבי העמוד?
לייה סלה
עיצוב פנים
מנהלת פורום עיצוב פנים

052-3130009
www.leeya-sella.com/
הוסף תגובה

אני רוצה לפרוץ את המסתור כביסה...

יהודית ש 8.09 (21:39)
אני רוצה לפרוץ את המסתור כביסה, ולהגדיל את המטבח על חשבונו, והעמוד בין 2 החלונות תוקע אותי,
איך אני יכולה להגדיל את המטבח על חשבון המסתור ושהעמוד לא יפריע לי?
יהודית
הוסף תגובה

עצות לתכנון

יעל מעצבת פנים 31.08 (23:03)
הי יהודית,
בכדי שאוכל לענות לך תשובות מדויקות אני רוצה לראות את כל תכנית הדירה.
מוזמנת גם לפנות אלי במייל/טלפון:
[email protected]
053-3101297
בהצלחה!
הוסף תגובה

קחי את החלון שמאלה ותקטיני אות...

שירז טלון 1.11 (04:56)
קחי את החלון שמאלה ותקטיני אותו ואז תוכלי ליצור מעבר תקני להרחבה. שימי לב שהכל יעבור אישור בנייה ומהנדס.
הוסף תגובה