מיקום ספה נכון, בעקבות קיר אלכסוני

פורום עיצוב פנים זה המקום לשאול מעצבי פנים, להתלבט, להתייעץ ולקבל רעיונות. מוזמנים לשאול בנוגע לעיצוב הבית, הדירה, העסק, מוסד או כל מבנה אחר, לבקש ייעוץ בנושאי עיצוב עם בעלי מקצוע בתחום וקולגות וכמובן לתרום מניסיונכם בדיונים השונים - אז איזה עיצוב פנים מתאים לכם?

יש לשמור על כללי הפורום, פורום עיצוב פנים לא נועד לפרסומות והן יימחקו, כולם מוזמנים לשאול ולענות בנושאי עיצוב פנים, לאחר מענה בעל ערך לשואלים ניתן להזמינם לפנות לנותן/ת המענה.

שלום לכל באי הפורום
שמי לייה סלה מעצבת פנים וסטייליסטית www.leeya-sella.com/
אני מנהלת את הפורום ואני כאן בשבילכם. אתם מוזמנים להעלות שאלות שקשורות לכל נושא העיצוב והסטיילינג.
רק בבקשה שימו לב שהשאלות מפורטות, שיש תוכניות ותמונות להמחשה כדי שאוכל לתת תשובה הכי מקצועית שאני יכולה ולא לשכוח להירשם לאתר, לפעמים אני צריכה עוד שאלה בפרטי (:
תנאי השימוש בפורום

מיקום ספה נכון, בעקבות קיר אלכסוני

אבי 13.10 (10:02)
שלום רב, מצרף תוכנית הדירה.
בסלון יש קיר אלכסוני כאשר הייתי רוצה למקם בו ספה תלת והטלוויזיה מוצבת ליד, האם הדבר נכון?

ושאלה נוספת, אם אסיים את המטבח עד קו החלון. ישאר לי קיר כ1.2 מ' לצורך פינת אוכל קטנה, האם הדבר הגיוני?

ובכללי האם יש צורה אחרת להציב סלון בחלל זה.
תודה מראשמיקום ספה נכון, בעקבות קיר אלכסוני
הוסף תגובה קישור ישיר

הצעה שלי - תעבירו את הספה לקי...

לאה 18.10 (04:31)
הצעה שלי -
תעבירו את הספה לקיר החלון יציאה למרפסת. כמובן שהיא תיהיה רחוקה מעט, כדי לאפשר יציאה נוחה.
ממול יהיה את הטלויזיה וכך תוכל להגדיל יותר את פ. האוכל.
לשאלתך בנוגע לקיר שיהיה בו גם טלויזה וגם ספה, לא מקובל ולא נח, כי לא ניתן לצפות ככה וכל 'החוויה' נפגמת.
בהצלחה
הוסף תגובה

שימו לב

לאה 18.10 (04:40)
חשוב להקפיד שיהיה כ70 ס''מ יציאה אל המרפסת נגישה ונוחה.אפשר לקנות ספה של שני מטר ,החלון אצליכם הוא 3 מטר וזה מסתדר יפה
הוסף תגובה

תודה רבה (ל"ת)

אבי 19.10 (00:03)
הוסף תגובה