אני רוצה להחליף את הפינת אוכל .

פורום עיצוב פנים זה המקום לשאול מעצבי פנים, להתלבט, להתייעץ ולקבל רעיונות. מוזמנים לשאול בנוגע לעיצוב הבית, הדירה, העסק, מוסד או כל מבנה אחר, לבקש ייעוץ בנושאי עיצוב עם בעלי מקצוע בתחום וקולגות וכמובן לתרום מניסיונכם בדיונים השונים - אז איזה עיצוב פנים מתאים לכם?

יש לשמור על כללי הפורום, פורום עיצוב פנים לא נועד לפרסומות והן יימחקו, כולם מוזמנים לשאול ולענות בנושאי עיצוב פנים, לאחר מענה בעל ערך לשואלים ניתן להזמינם לפנות לנותן/ת המענה.

שלום לכל באי הפורום
שמי לייה סלה מעצבת פנים וסטייליסטית www.leeya-sella.com/
אני מנהלת את הפורום ואני כאן בשבילכם. אתם מוזמנים להעלות שאלות שקשורות לכל נושא העיצוב והסטיילינג.
רק בבקשה שימו לב שהשאלות מפורטות, שיש תוכניות ותמונות להמחשה כדי שאוכל לתת תשובה הכי מקצועית שאני יכולה ולא לשכוח להירשם לאתר, לפעמים אני צריכה עוד שאלה בפרטי (:
תנאי השימוש בפורום

אני רוצה להחליף את הפינת אוכל .

שריתה 5.12 (13:09)
איזה צבע שולחן לקנות ואיזה צבע כיסאות שיתאימו לחלל . אני רוצה להחליף את הפינת אוכל .
הוסף תגובה קישור ישיר

תמונה 2 (ל"ת)

שריתה 5.12 (13:10)
תמונה 2  (ל"ת)
הוסף תגובה

תמונה 3 (ל"ת)

שריתה 5.12 (13:11)
תמונה 3 (ל"ת)
הוסף תגובה

תמונה 4 (ל"ת)

שריתה 5.12 (13:12)
תמונה 4 (ל"ת)
הוסף תגובה

תמונה 5 (ל"ת)

שריתה 5.12 (13:13)
תמונה 5 (ל"ת)
הוסף תגובה

היי אני מבינה שמשהו מפריע לך...

אפרת נוע 7.12 (05:42)
היי
אני מבינה שמשהו מפריע לך בבית...
לדעתי זה לא הפ. אוכל -זה האופניים וכל מה שיושב ליד הפי. אוכל הנותנים תחושה עמוסה ופחות סלונית ומאוררת
קודם ממליצה מאוד להכניס אותם אל תוך ארון בהזמנה מנגר עם חזיתות יפות המותאמות לכל הקונספט.
או להוציא לחדר אחר (או בחוץ כמובן) .
אם עדיין אחרי כל זה תרצי להחליף את הכיסאות -שחור יכול ללכת מעולה ונגיעה נוספת מצבע הצהוב באקססוריס עליו.
בהצלחה!
הוסף תגובה