התלבטות לגבי גודל כיור ומיקום כיריים ביחידת דיור

פורום עיצוב פנים זה המקום לשאול מעצבי פנים, להתלבט, להתייעץ ולקבל רעיונות. מוזמנים לשאול בנוגע לעיצוב הבית, הדירה, העסק, מוסד או כל מבנה אחר, לבקש ייעוץ בנושאי עיצוב עם בעלי מקצוע בתחום וקולגות וכמובן לתרום מניסיונכם בדיונים השונים - אז איזה עיצוב פנים מתאים לכם?

יש לשמור על כללי הפורום, פורום עיצוב פנים לא נועד לפרסומות והן יימחקו, כולם מוזמנים לשאול ולענות בנושאי עיצוב פנים, לאחר מענה בעל ערך לשואלים ניתן להזמינם לפנות לנותן/ת המענה.

שלום לכל באי הפורום
שמי לייה סלה מעצבת פנים וסטייליסטית www.leeya-sella.com/
אני מנהלת את הפורום ואני כאן בשבילכם. אתם מוזמנים להעלות שאלות שקשורות לכל נושא העיצוב והסטיילינג.
רק בבקשה שימו לב שהשאלות מפורטות, שיש תוכניות ותמונות להמחשה כדי שאוכל לתת תשובה הכי מקצועית שאני יכולה ולא לשכוח להירשם לאתר, לפעמים אני צריכה עוד שאלה בפרטי (:
תנאי השימוש בפורום

התלבטות לגבי גודל כיור ומיקום כיריים ביחידת דיור

טל 14.01 (22:48)
אהלן,
אני בחור צעיר שעובר לגור לבד ביחידת דיור בבית הוריי .
היחידה כמעט גמורה אך נשארה לא מעט עבודה במטבח.
קיימת התלבטות לגבי גודל הכיור ומיקום הכיריים, למול המקום המוגבל שיש במטבח.
הוספתי את התמונה של המטבח עם ציור קטן שעשיתי שממחיש את הסידור הנוכחי שאני חושב עליו.

השאלה שלי היא האם כדאי לי לקחת כיור בגודל נורמלי יחסית של 60 (חיצוני) או לצמצם את הכיור לבערך 45 כדי להגדיל את משטח העבודה המרכזי? המשטח בכל מקרה יחסית קטן, אך כיור קטן יגדיל אותו מבערך 50 ל 60. מתלבט כמה קריטי זה ששתי צלחות גדולות ייכנסו אחת ליד השנייה (בתור בית שומר כשרות), לעומת הגדלת משטח העבודה. האם משטח עבודה של 50 בין שניהם זה קטן להחריד?

שאלה נוספת היא לגבי הכיריים. בתכנון שלי הם כרגע נמצאים בצד הימני ביותר של מגירת הסכום (המגירה הימנית בציור) כדי למקסם את גודל משטח העבודה בין הכיריים לכיור. האם כדאי למרכז אותם מעל המגירה למען אסתטיקה + יצירת משטח עבודה קטן מצד ימין לכיריים? או שעדיף להשאיר כמו בציור כדי ליצור משטח אחד גדול כיכול הניתן בין הכיריים לכיור?

תודה רבה!התלבטות לגבי גודל כיור ומיקום כיריים ביחידת דיור
הוסף תגובה קישור ישיר

צורך כשרות הוא צורך חשוב. כדאי...

אביטל 16.01 (19:43)
צורך כשרות הוא צורך חשוב. כדאי לא לוותר על עקרונות בדרך למטבח חדש.
למה אי אפשר להגדיל את המטבח עוד -פס ארוך יותר?
50 ס''מ לכל משטח זה קטן מאוד
70 זה המינימום הרצוי. אם בחלבי משתמשים פחות אפשר בדוחק גדול 65-60 ס''מ.
הוסף תגובה