מטבחי זיו - עוד מישהו נפגע מהם?

פורום מטבחים ושיש משמש לדיונים לרוכשים או בונים מטבח חדש, למשפצים את הישן או למי שצריך רק שינויים בקיים, ארונות מטבח, מוצרי חשמל, סוגי שיש ואבן למטבח, מידות, תקנים ויצרנים.

לניהול וחסות על הפורום פנו באמצעות טופס יצירת הקשר
תנאי השימוש בפורום

מטבחי זיו - עוד מישהו נפגע מהם?

דן 2.08 (14:25)
לאחר נסיון אישי לא נעים - חושב שהוגן להזהיר אחרים ממטבחי זיו. שיטות המכירה התוקפניות שלהם, תוך הפעלת לחצים ושקרים הביאו אותנו לחתום על הזמנת מטבח תוך איום ושהמחיר יהיה גבוה ב 10 אלף ש"ח אם לא נקנה בביקור ראשון אצלם...נכנענו ללחץ ושילמנו מקדמה של 10%. מיד הבנו שעשינו טעות ולמחרת הודענו על ביטול ההזמנה. מטבחי זיו סרבו להחזיר את הכסף כמתחייב מהחוק לפיו ניתן לבטל תוך 14 יום. כך הודיעה לי גם המועצה לצרכנות שתגיש נגדם תביעה. בשיטוט ברשת הבנתי שאני לא לבד והם נוהגים כך באופן שיטתי. אין חברת מטבחים שיש כל כך הרבה תלונות ותביעות משפטיות נגדה על רמת השירות ושיטות המכירה שלה. מי שמעוניין יכול לבדוק כאן:

www.consum...7%99%D7%95

www.takdin...D7%AA.html
הוסף תגובה קישור ישיר

שירות גרוע מטבחי זיו

נועה 17.04 (21:59)
מטבחי זיו לצערי לא מה שחשבנו !!! ביצענו הזמנה של מטבח כל כך יקר ובחברה שמתארת ומצטיירת כחברה שירותית, איכותית ובעלת שם נחשב, התגלתה כלא אמינה, וברגע שצריך את השירות שלהם ולספק את המטבח שכל כך ייחלת לו, מגיעים אלייך אחרי אינספור בעיות, תקלות ותחושה שצריך לרדוף אחריהם יום יום כדי לקבל מענה ושירות על מטבח ששילמת מראש כל כך יקר!!!! פשוט מאכזב!! לא ממליצה בכלל!!!
@zivltd

#מטבחיזיו
#@zivltd
מטבחי זיו
הוסף תגובה

חברת מטבחים

יוגב שרון 27.07 (00:40)
הי דן
צר לי שנפגעת כך מהשירות של החברה, ותודה על האזהרה. אין ספק שזה אחד הדברים המרגיזים שיכולים לקרות. גם כך השיפוץ של המטבח הוא הליך בעייתי, מלא בבלגן ולכלוך, ומשבית לנו את המטבח למשך כל תקופת השיפוץ, אז על אחת כמה וכמה שהשיפוץ עצמו מתעכב. לי אין ניסיון על החברה עליה אתה מדבר, אבל אני כן יכול להמליץ בחום על חברה מצוינת שיצא לנו לעבוד איתה ועשתה עבודה נהדרת אצלי בנכס. הם קיבלו תקציב מוגבל מאוד והצליחו לייצר מטבח חדש ויפיפה בדירה המשופצת. הדיירים שגרים בדירה עכשיו לאחר השיפוץ מאוד מרוצים מהתוצאה, ונהנים ממטבח פונקציונאלי, יפה ונוח לשימוש. מי שמעוניין בעוד פרטים מוזמן להכנס לאתר של החברה: lugat.co.il לוגת - חברת מטבחים.
הוסף תגובה

מטבחי זיו

sharon 2.07 (21:11)
אמת, שיטת העבודה שלהם היא אכן לשכנע ולהלחיץ שתסגור בפגישה הראשונה. מבינה מאוד את שיטת העבודה לפי דעתי גם מאוד חכמה. כלקוחה אני לא אכנע אמשיך לברר ולעשות השוואת מחירים, זה שווה את ה10% כדי שגם אם אחליט לחזור אליהם אני עושה את המטבח בלב שקט ולאחר בירור מעמיק.
לגבי טיב ואיכות המוצרים והשירות שמעתי רק דברים טובים מאוד!!
הוסף תגובה

מטבחי פח זיו

אילן 17.09 (22:24)
מי שמחפש בלאגן וכאבי ראש בלתי פוסקים שיזמין ממטבחי פח זיו מטבח .
לא שרות
לא מחיר
ולא איכות
לברוח לברוח לברוח פשוט לברוח
הוסף תגובה

צודק בכל מילה

בר 18.12 (06:24)
גם אני מאוכזב קשות ממטבחי זיו לא להתקרב אליהם
הוסף תגובה

חברה לתפארת - הלוואי וכולם יתנהגו כך. חרה עם תרבות

זיוה ועופר נוי 12.11 (12:35)
א. ערכנו שיפוץ גדול מאוד בביתנו
ב. רכשנו מטבח חדש לראשונה בחיינו.
ג. היינו בחברות שונות.
ד. הגענו למטבחי זיו למרות מה שקראנו עליהם.
ה.הפגישה הראשונית- אולי היה בה לחץ לרכישה אבל ממקומה של החברה עם התחרות מסביב נראה לי הגיוני מאוד.
ו. אבל אבל- קיבלנו יחס אדיב מסביר פנים- ממעצבת המטבח ששמה מור. אותה דגמנו שלוש פעמים, כי שנינו לא מעט פעמים התכנון, מור גילתה סבלנות ומאור פנים.
ז. המנהל שמו אלי- היה סבלני, מסביר פנים ובימי הקורונה דאג ליצירת קשר עם אחת החברות ממה קנינו את הכיור והכיריים
ח.קנינו את כל המוצרים במטבחי זיו, כיריים שיש ברז וכיור. היה בזה יתרון רב.
הכל הגיע בזמן ובמועד. אמרו יום ושעה הגיעו ביום ובשעה.
המוצרים שרכשנו היו היו טובים מאוד.
ובעיקר המענה הטלפוני בכל פעם שטילפנו, הן לחברה הן למפעל הן למקומות מהם רכשנו המוצרים, היו אדיבים באופן יוצא דופן
קבלנו מטבח לשביעות רצוננו, בכל פרמטר שהוא.
אנחנו ממליצים בחום על מטבחי זיו
ברכה על ראשם.
עופר וזיוה נוי
הוסף תגובה

חברה עם תרבות ארגונית (ל"ת)

זיוה ועופר נוי 12.11 (12:39)
הוסף תגובה

מטבחי זיו

בר 18.12 (06:22)
רכשתי מזיו מטבח יקר מאד ולאחר תקופה כל הציפוי של הארונות מתקלפים השירות שלהם גרוע ביותר והם מצפצפים על הלקוחות ומתעלמים מהם
אל תנסו להתקרב אליהם
והם כבר סגרו את הסניף בירושלים ראו הוזהרתם
הוסף תגובה

רק מי שלא קנה אצלם מלא נפגע מהם

תמר דה מאיו 23.02 (11:45)
פניתי לשירות לקוחות והמוקדנית צרחה עלי שאי אפשר לתקן/ להחליף את החלק הפגום.
כשרכשתי את המטבח קיבלתי תשובות כאלה ורק כאשר הגיע לידיהם זימון למשפט אפשר היה לסדר ולתקן תוך שבוע!!!!
הוסף תגובה