חוות דעת לעיצוב ותכנון מטבח למשתכן

פורום עיצוב פנים זה המקום לשאול מעצבי פנים, להתלבט, להתייעץ ולקבל רעיונות. מוזמנים לשאול בנוגע לעיצוב הבית, הדירה, העסק, מוסד או כל מבנה אחר, לבקש ייעוץ בנושאי עיצוב עם בעלי מקצוע בתחום וקולגות וכמובן לתרום מניסיונכם בדיונים השונים - אז איזה עיצוב פנים מתאים לכם?

יש לשמור על כללי הפורום, פורום עיצוב פנים לא נועד לפרסומות והן יימחקו, כולם מוזמנים לשאול ולענות בנושאי עיצוב פנים, לאחר מענה בעל ערך לשואלים ניתן להזמינם לפנות לנותן/ת המענה.

שלום לכל באי הפורום
שמי לייה סלה מעצבת פנים וסטייליסטית www.leeya-sella.com/
אני מנהלת את הפורום ואני כאן בשבילכם. אתם מוזמנים להעלות שאלות שקשורות לכל נושא העיצוב והסטיילינג.
רק בבקשה שימו לב שהשאלות מפורטות, שיש תוכניות ותמונות להמחשה כדי שאוכל לתת תשובה הכי מקצועית שאני יכולה ולא לשכוח להירשם לאתר, לפעמים אני צריכה עוד שאלה בפרטי (:
תנאי השימוש בפורום

חוות דעת לעיצוב ותכנון מטבח למשתכן

יוסף 8.04 (23:00)
שלום לצוות הפורום ולעונים – אודה לעזרתכם,
רציתי לקבל חוות דעת לגבי התכנית לדירת המחיר למשתכן, במגבלות הגודל של הדירה ושלא ניתן לבצע שינויים לפני הכניסה לדירה.
אנו משפחה דתית ומרובת ילדים שמבשלים לא מעט ולכן הצרכים של מקרר גדול ושני תנורים.
הרעיון הוא כזה:
2 סטריפים באורך של 4 מ'. מצרף תמונה של המטבח עם התכנון.
צלע ימנית
א= מקרר 140 ס""מ
ב= דמוי ארון בחזית 40ס"מ. מצד שמאל יש מן דלת אקורדיון ובה נמקם את המיקסר.
ג= נישה לשתיה 100 ס"מ – תמי 4 מכונת קפה. מדף עם סוכר/קפה/תה וכד'. מגירה מתחת לשיש עם כפיות כוסות וכד'.
ד= 2 יחידות בילד אין – מיקרו+תנור . סה"כ 120 ס"מ
צלע שמאלית
ה= מדיח 60 ס"מ
ו= 2 כיורים 70 ס"מ
ז= כיריים אינדוקציה ברוחב 80 ס"מ (אולי 90?)
ח= מרווח מהכיריים לקצה השיש – 50 ס"מ
ט= 2 מזווים ברוחב 70/75 ס"מ (יצופו ביחד עם צד המקרר בציפוי כקיר מעוצב)
י= כניסה לבית

התתלבטות שלנו היא:
א. האם כדאי להעביר את הכיריים ל"נישה" שבסטריפ של המקרר, לוותר על ארון הדמה ולהגדיל את השיש שבנישה ל140 ס"מ. כך שיהיה מרווח משני צידי הכיריים של 30 ס"מ מכל צד? כך אקבל משטח עבודה גדול יותר ב"אי"
ב. האם להצמיד ככל הניתן (20 ס"מ מהקיר) את הכיריים ולהחליף עם המדיח- כך אקסל שטח עבודה גדול יותר בין הכיריים לכיור
ג. במידה והתכנון נשאר כך – מה לגבי הכיריים – נראה שישאר רווח מאחורי הכיריים של כ25-30 ס"מ – האם זה בסדר? המרחק מהכריים לקצה השיש של 50 ס"מ מספיק? מציין כי לא בטוח שנמקם כסאות באי. וגם אם כן, לבטח לא ישבו שם בזמן בישולים אלא הכוונה יותר לגבי ארוחות בוקר וכד'.
אשמח לעוד רעיונות והצעות
מודה מראש על הזמן ועל מתן חוות הדעת והעזרהחוות דעת לעיצוב ותכנון מטבח למשתכן
הוסף תגובה קישור ישיר