אדניות עץ איכותיות לבית ולגינה

אדניות עץ איכותיות- בעיצוב הבית והגינה

שיקולי תכנון בבחירת אדניות העץ איכותי חייבת להיות איכותיות,חזקה ויפה עבור האדריכל ומעצב הפנים

היופי של העץ הטבעי הוא מיוחד מאוד ואין כל תחליף לעץ הטבעי הנותן את תחושת היופי והחמימות של הגן והטבע השילוב של הצמחיה והפרחים המשולבים בפרחים צבעוניים  יפים  עם אדנית העץ הוא שילוב מנצח ומביא ערך מיוחד בעיצוב הפנים והחוץ.אדניות הממוקמות בבית מביאות בעצם את הטבע ומכניסה אותו לתוך הבית.

האדניות בתמונה הנ"ל הם אדניות גדולות במיועדות לתיחום אזור ציבורי בבית קפה בקניון בו יש תנועה רבה של קהלים מסוגים שונים. האדניות הם גושניות וכבדות עם פרופילי עץ רחבים, חזקות ויציבות נותנות אופי עיצובי של חמימות גינה וטבע,בעיצוב  קיים גימור של "חספוס" עיצובי שניתן ליראות בבניה "שְתִי וָעֱרֶב" שבנוסף נותן גם חוזק נוסף.

 בניית אדניות עץ איכותיות הן מורכבות הדורש תהליך עבודה ארוך, האדניות  מעץ חייבות לעמוד בתנאים קשים לרבות שמש וגשם. בית האדנית העץ הפנימי נמצא תחת לחצים קשים כתוצאה מהאדמה, המים והשורשים. הצמח המתפתח בתוך האדנית עץ צורך משאבים ומקום להתרחבות והתפתחות.

השיקולים השונים הנידרשים לבניית האדנית עץ הם רבים, אדנית העץ שבה לא נילקחו כל השיקולים הנדרשים ולא בוצעו כל התהליכים השונים ולא נלקחו החומרים השונים האיכותיים לרבות חומרי ההגנה כנגד מזיקים - לא תעמוד בתנאים הקשים ותשחק עד כדי כשל ותתפרק.

האדנית מהעץ איכותית זקוקה לתחזוקה בסיסת פשוטה והיא ניגוב את האדנית מהעץ במאדניות עץ איכותיות לבית ולגינהטלית לחה ומריחתה בשיכבת שמן נדיבה, רצוי בשמן פשתן לעץ הניתן לרכישה בכול חנויות חומרי הבנין השונים. טיפול פשוט זה יאריך את חיי האדנית לשנים רבות, הטיפול גם ירענן את העץ ויתן לו חיים חדשים ויופי.

מבחר סוגי אדניות עץ ניתן לראות באינטרנט, אך בשוק ישנם אדניות מחומרים אחרים ששם יש מגרעות רבות'

להלן:

אדניות פלסטיק - מקרינים זולות ואינם מצטיינים בשום יופי,עמידותם לאורך שנים קצרה ביותר, מתייבשים, נשברות מתבלות.

אדניות מבטון - משקלם רב ותחושת הקרירות שהאדנית משדרת הוא רב, האדניות דורשות איטום פנימי והזמן אינו מטיב איתם והם מקבלות סדקים ,נשברים, ולא ניתן לתקן.

אדניות מחמר - היופי תלוי בארץ מוצאם תלוי בתהליכי השרפה בתנור וגלזורה רלוונטית, הם שבירים ולרוב תיוותר עליהם שכבה לבנה של שיירי מלח וסידן הקיימים במים.

את האדנית העץ יש למקם בהתאם לסוג הצמח הרלוונטי, צמחים לצל,שמש ישירה, שמש חלקי, חצי צל-שמש ועוד.... יש למלא את האדנית העץ בתערובת אדמה אוורירית וניתן לערבב עם מעט חומרי דישון והדברה ולהשקות עד ורוויה למשך מספר ימים, יש להוריד את כמות ההשקייה בהדרגה עד לכמות המים שהצמח נדרש , יש לברר את כל פרטי ההזנה השונים במשתלה הרלוונטית ששם הצמחים נרכשו.

אדניות עץ יפות משתלבות יפה עם,רהוט גן ,רהיטי גן שונים,שימושי אדניות עץ בתיחום בתי קפה,מסעדות,מרפסת,מעקה,גג,גינה,אדן חלון,לתליה,אולמי שמחות  ועוד

חברת אדניות הגליל מייצרת אדניות עץ באיכות גבוהה ללא פשרות ובמגוון רחב, פרטים והתרשמות של המוצרים באתר האינטרנט.

אדניות הגליל  אדניות עץ איכותיות , לבית ולגינה                                                                                                                         

 

המאמר באדיבות

תגובות