מאמרים- למה לבחור אדניות מעץ ? (הכל על אדניות עץ)

למה לבחור אדניות מעץ ?  (הכל על אדניות עץ)

אין כמו היופי של העץ ואין כל תחליף לעץ הטבעי הנותן תחושת יופי וחמימות של גן וטבע, התפתחות הצמח באדנית עץ היא מושלמת היות והעץ ממנו בנויות האדניות  נותנת את בידוד הטמפרטורה הנידרשת לשורשים הנימצאים בבית האדנית. משתלבות יפה עם,רהוט גן ,רהיטי גן שונים,שימושי אדניות עץ בתיחום בתי קפה,מסעדות,מרפסת,מעקה,גג,גינה,אדן חלון,לתליה,אולמי שמחות  ועוד

אדניות פלסטיק - מקרינים זולות ואינם מצטיינים בשום יופי,עמידותם לאורך שנים קצרה ביותר, מתייבשים, נשברות ומתבלות.העץ ניתן לצביעה חוזרת ולהתחדשות.

אדניות מבטון - משקלם רב ותחושת הקרירות שהאדנית משדרת הוא רב, האדניות דורשות איטום פנימי והזמן אינו מטיב איתם והם מקבלות סדקים ,נשברים, ולא ניתמאמרים- למה לבחור אדנית מעץ ?  הכל על אדניות עץן לתקן.

אדניות מחמר - היופי תלוי בארץ מוצאם תלוי בתהליכי השרפה בתנור וגלזורה רלוונטית, הם שבירים ולרוב תיוותר עליהם שכבה לבנה של שיירי מלח וסידן הקיימים במים.

את האדנית העץ יש למקם בהתאם לסוג הצמח הרלוונטי, צמחים לצל,שמש ישירה, שמש חלקי, חצי צל-שמש ועוד.... יש למלא את האדנית העץ בתערובת אדמה אוורירית וניתן לערבב עם מעט חומרי דישון והדברה ולהשקות עד ורוויה למשך מספר ימים, יש להוריד את כמות ההשקייה בהדרגה עד לכמות המים שהצמח נדרש , יש לברר את כל פרטי ההזנה השונים במשתלה הרלוונטית ששם הצמחים נרכשו.

 

המאמר באדיבות

תגובות