חישוב כמויות

חישוב כמויות בעבודות בניין הוא נושא חשוב ומרכזי שמהווה את אחד מהפרמטרים הגדולים ביותר של חיסכון בעלות הבנייה. חישוב כמויות מקצועי יכול לחסוך לאנשים אלפי שקלים ולפעמים גם עשרות אלפי שקלים.
אחד מאנשי המפתח החשובים ביותר בתחום זה הוא חשב הכמויות, משום שהוא זה שיעשה את ההבדל בין חשבון של 5,000 שקל לחשבון של 15,000 שקל.

חישוב כמויות עלויות הבנייה חוסך לכם כסף רב, לכל סעיף בתקציב נדרשת כמות (בתוספת פחת) אם תזמינו יותר/או לא תשמרו על הציוד והחומרים , תספגו הפסד כספי. ולכן החישוב מהווה בקרה לתקציב ולחומרים ועליכם לדעת בדיוק לכמה חומר תזדקקו לבנייה בכדי לא לבצע טעויות קריטיות כגון אלו ועבודתו של חשב כמויות נודעת בדיוק לנקודה זו. חישוב כמויות נוגע לכל חומרי הבנייה והיקרים בניהם הם בטון, ברזל, מסגרות, בלוקים, טיח, ריצוף, חיפוי חוץ, צבע, ועוד.

שירות חישוב כמויות

שירות חישוב כמויות כולל את הנושאים הבאים : חישובי שטחים, נפחים, משקלים וזוויות, חישובי כמויות של חיפוי פנים, צבע, סיוד, טיח וריצוף, חישובי כמויות של אינסטלציה, פירוק, פינוי, הריסה, מיזוג אוויר וחשמל, חישוב כמויות של עבודות בטון וחישוב כמויות של עבודות פיתוח ועפר, עבודות גבס ועבודות בנייה.
כמו כן חישוב כמויות נוגע גם בנושאים אחרים בתחום הבנייה ובניהם תוכלו למצוא נושאים כגון עלויות עקיפות של ביטוח, מימון, תקורה, רווח ועלויות עפר, עלויות ישירות של שכר עבודה, ציוד, קבלנות משנה ועלויות החומרים השונים, שיטות תחשיב של חריגים, מקדמי העמסה, תוספות ושיטות העמסה שונות, קריאת החוזה על כל נספחיו השונים, הכנת מכרז והגשתו.
כמו כן השירות כולל גם ניתוח של הצעות קבלנים, בדיקה של הצעות מחיר, השוואת הצעות מחיר של קבלנים שונים, הערכת עלויות הפרויקט כולו ועוד.

 

המאמר באדיבות

  • מ.ע כרמל הנדסה בע"מ
  • קליק לחיוג: 055-6669426
  • טלפון:
    055-6669426הצג
  • כתובת:
    חולון

תגובות