קן לציפור, תיבת קינון- מעוצב עם גג אדום

תיבת קינון , קן לציפור – מרהיב ומיוחד !!!
תיבת קינון לציפור יפיפיה ומיוחדת מעץ עם גג אדום גם נהדר לנוי ויופי בגינה, לא רק צמחים מוסיפים יופי בגינה אלה גם ציפורים מאפשרות לנו ליהנות משירה ביום שמש ומוסיפה לחוויה בגינה ותיבת הקינון לציפור יוצרת בסיס גידול.

תענוג להסתובב בגינה לקול שירת הציפורים הנותנת תחושת טבע וגן בחצר הבית, רובנו  גרים בסביבה אורבנית צפופה מלאת מתח נפשי  והגינה האקולוגית המשולב גם תיבות קינון לציפורים מושכים ומזמינים  ציפורים אשר מרגיעה ונותנן לנו כבני אדם רוגע ושלווה פסטורלית מפיח חיים רעננים וטובים.

בסביבת קן לציפור מומלץ להשאיר מקור מים של ברכה רדודה של מים טריים שתתן לציפור מים לשתיה וגם אפשרות לטבילה.
כמו כן מומלץ להשאיר אבן בולטת במרכז הברכה המאפשרת לציפור לשתות ממנה, אפשר גם להוסיף מזרקת מים ,אין צורך בהשקעה מיוחדת אפשר צלוחית או קערת מים צנועה ולהניח במרכז אבן בולטת.

כמו כן,מומלץ גם לשתול שיחים,צמחים ועצים המושכים ציפורים לגינה, ניתן להתייעץ במשתלה מקצועית.
בסביבת הקינון יש להשאיר גם צלוחית מזון ציפורים .

מיקום הצבת המתקנים  צריך להיות מבודד כך שחתולים או אחרים לא יגיעו אליו וכן מרוחק מספיק ממעבר של אדם.
כלומר: מרחק של לפחות 3 מטר ממעבר אדם...כמו כן, למקם מתקן בצל ולא שמש ישירה בצהרי היום וכן פתח התיבה יהיה לכיוון צפון מזרח.
יש לקחת בחשבון שלוקח זמן ולפעמים זמן רב עד שהציפורים לומדות לזהות את המתקן
יש להשאיר גם כערה עם חול יבש דק כמו חול ים לבן או אפר  שהציפורים אוהבות להשתמש כאמבטית חול ,יש הציב כערה זו חשוף לשמש ישירה.
אוכל לציפורים רק אוכל יעודי בלבד שניתן לרכוש בחנויות מחמד  בשום אופן אסור לתת: לחם,סוכר,זרעים,בשר,עוגיות,דבש,מלח,חלה ועוד.
הציפורים אוספות את האוכל שלהב בגינה ובסביבתה כך שאין להשקיע בזה משאבים.

קן לציפור, תיבת קינון- מעוצב עם גג אדום

המאמר באדיבות

תגובות