כנס השנה בתחום ההדמיה האדריכלית V-Ray

יום רביעי, 28 פברואר 2014, 17:30

מלון דניאל, רמת ים 60 , הרצליה


פוליטאון מדיה מארחת את כאוס גרופ (Chaos Group)  בכנס הבולט של השנה בתחום ההדמיה האדריכלית.  


בנוסף לצוות מ-Chaos Group, שני שחקנים דומננטיים נוספים בתעשיית ההדמיה הישראלית משלימים את הפאנל והם סטודיו אייקו בראשות מני הילזנרד ויאיר אלוני, ואדר' עמרי רון.
אם תהיתם מה לעשות ביום רביעי ה 28 למאי, אין צורך לחשוב יותר. פוליטאון מדיה מזמינה איתכם לקחת חלקבכנס הטוב ביותר לתלת מימד והדמיה אדריכלית בפרט. אז מה בתפריט אתם שואלים? 

חברה טובה, אוכל טוב, נוף לים התיכון בשקיעה, 3 הרצאות מעולות והרבה זמן להכיר את חברי קהילת התלת מימד בארץ... הרשמו לאירוע והבטיחו מקומכם כבר עכשיו! 

1. הרצאה ראשונה - Simeon Balabanov, VRay Master Trainer for Chaos Group
הצגת המאפיינים החדשים של - VRay3.0 for 3ds Max 
2. הרצאה שניה - אדריכל עמרי רון  
VRay 2.0 for SketchUP - הצגת פרויקט ותהליכי עבודה 
3. הרצאה שלישית - מני הילסנרד ויאיר אלוני מסטודיו אייקו  
VRay 3.0 for 3ds Max - הצגת פרויקט ותהליכי עבודה

__img__

אודות המארגנים והמרצים :
פוליטאון מדיה הוא סטודיו קריאטיבי המתמחה בהמחשת ארכיטקטורה משלב הקונספט ועד לשיווק. הסטודיו נוסד בשנת 2005 ע"י רונן בקרמן שגם ייסד ומנהל את בלוג ההדמיה האדריכלית הבינלאומי הנושא את שמו ronenbekerman.com.  בנוסף לשירותי ההדמיה של הסטודיו, פוליטאון מדיה היא גם נציגה רשמית של Chaos Group לכל הפלטפורמות הנתמכות.   ומשווקת את מנוע הרינדור VRay בישראל.

Chaos Group המבוססת בבולגריה, מפתחת פתרונות רינדור חדשניים לתחומי המדיה, בידור ותעשיות , מוצר כנס השנה בתחום ההדמיה האדריכלית V-Ray
יתחו, מנוע הרינדור VRay , קובע את הסטנדרט בתחום כבר למעלה מעשור מבחינת העיצוב. , מהירות, איכות, אמינות ואופיו הידידותי למשתמש.

עמרי רון הוא אדריכל בוגר אוניברסיטת ת"א העובד במשרד "קימל אשכולות אדריכלים" המתכנן מגוון רחב של פרויקטים בארץ ובעולם : מבני ציבור, מבני חינוך, מלונות, מגורי יוקרה, תכנון ערים ופארקים. הוא מדריך תוכנות לאדריכלות ועיצוב בקורסים קבוצתיים ומחבר ספרי הדרכה מקצועיים. 

סטודיו אייקו נוסד בשנת 2005 על ידי מני הילסנרד ויאיר אלוני. הסטודיו מתמחה בהפקת מגוון רחב של הדמיות תלת מימד, אנימציה ממוחשבת ואפקטים מיוחדים. אנו מספקים מוצר פרימיום בתחומים שונים כגון: הדמיות אדריכליות, פרסומות, הדמיות מוצר, טלוויזיה ומשחקי מחשב. אתם מוזמנים לגלוש באתר ולהתרשם ממגוון העבודות.

***
למידע נוסף יש ליצור קשר עם רונן בקרמן
 בטלפון 052-3954124 או במייל  [email protected]

ההשתפות בחינם לאחר רישום באתר האירוע. 
מספר המקומות מוגבל. 

>> לרישום לאירוע לחצו כאן

המאמר באדיבות

 • עמרי רון
 • קליק לחיוג: 035555038
 • טלפון:
  035555038הצג
 • כתובת:
  ריינס 6 תל-אביב
 • אתר:
  הצג

תגובות