מחמם מגבות DELONGHI דגם כרומו חדש

מחמם מגבות DELONGHI דגם כרומו חדש
תמונה
New Cromo | כרומו חדש

מידות:50X70,96x50,118x50,154x50,177x50, 70X75
מייבש קלאסי
בגימור כרום ולבן
המייבש חשמלי
מחמם שמן
צביעה בתנור

מרחק המייבש מהקיר 8-10 ס"מ.
יציאת חשמל מימין או משמאל. חיבור רגיל או בעזרת מתאם המסתיר את החיבור לחשמל.
כל המייבשים עם מתג מואר מובנה ותקע.
מתאם חיבור ישיר מאפשר הסתרת החיבור של כבל החשמל ישירות לקיר במקומות בהם הלקוח מעוניין להסתיר את החיבור. אורך המתאם 10 ס"מ.

אביזרים נלווים: וו תלייה, מוט ומתאם חיבור ישיר, בתוספת תשלום.
באישור מכון התקנים הישראלי
MADE IN ITALY

3 שנים אחריות

כמוצר חשמלי המיועד לחדר הרחצה כל מחממי המגבות המגיעים לישראל או מיוצרים בישראל יחוייבו בתו תקן ישראלי, אנו ממליצים לא להתפשר בנושא ולוודא נוכחות תו תקן ישראלי במדבקת כסף על גבי המוצר. המהדרין יידרשו גם תו תקן אירופאי הנחשב מחמיר לא פחות. מדבקת הכסף מהווה את תעודת זהות מחמם המגבות- הספק, ארץ ייצור ותקינה.

מפעלי הייצור בסין מייצאים למדינות שונות וגם לישראל קולקציות שונות של מחממי מגבות שברובם עשויים ברזל עם גוף חימום פנימי סלילים בדומה לתנורי סלילים, מחממי מגבות אלו נחשבים פחות איכותים ממחממי מגבות עשויים 100% נחושת ושבתוכם נוזל תמסורת נוגד קיפאון ומיוצרים לרוב במפעלים אירופאים ובאנגליה מולדת מחממי המגבות, בפרט.

כל מחממי המגבות שעוברים תקינה בישראל או באירופה מצויידים בתרמוסטט המאפשר לנחושת / לברזל להגיע לטמפ' קבועה ולא לגרום לכוויה או להתחממות יתר. כיום מחממי המגבות מגיעים בעיצובים שונים- מהקו המודרני עדכני ממחמם מגבות המורכב ממוט אחד לאורך הקיר ועליו מתלים וכלה במחממי מגבות עומדים בעיצוב הויקטוריאני. הספק נמוך והתרמוסטט של מרבית המחממים האירופאים מאפשרים הפעלה ל3-4 שעות ומעלה באופן רצוף ללא בזבוז חשמל מיותר.