עיצוב גלידריית DANORE

עיצוב גלידריית DANORE
מיקום – ראשון לציון, ישראל
שטח – 60 מ"ר
סגנון – איטלקי מודרני
שנה – 2018
מעצבת פנים – דנה שקד
צילום – תומר רובנס

דנור היא גלידריה שכונתית המציעה ללקוחותיה גלידה איטלקית איכותית. הגלידה מוצגת בתוך מכלים שקועים במשטח עם מכסים כסופים וזהובים וכן מנות יוגורט במגוון טעמים עם תוספות של פירות ומתוקים שונים.

המקום מעוצב בסגנון איטלקי; כל קירות החנות חופו בטפט דמוי בריקים בגוון שמנתי ולריצוף נבחר אריח מצויר בגוון חום ושמנת. דלפקי המכירה תוכננו בקפידה בהתאם למקררי תצוגה מיוחדים ובהתאמה מושלמת לפריטים נוספים כגון מזרקת שוקולד.

הדלפקים חופו במשטחי עץ MDF בגוון חום עם מסגרות בולטות ומשטחים מחורצים בשילוב ידיות מוזהבות לקבלת מראה קלאסי. המשטחים העליונים עשויים קוראן ועליהם מונחים משטחי עיטוש מזכוכית. על גבי הקיר הראשי תוכננו מתקני תצוגה עשויים פרופילים דקים של ברזל המציגים תפריטים גדולים ומתחתיהם מדפי תצוגה לאריזות ולאקססוריז. בקירות סמוכים שולבו במתקני הברזל גם מראות משופעות עם פינות אלכסוניות וצמחיה נופלת.

באזורי הישיבה מוקמו שולחנות עגולים זוגיים ובצידם כסאות עץ. בניגוד לגלידריות רבות המציגות מראה צבעוני ואף ילדותי, גלידריית DANORE עוצבה בסגנון אירופאי קלאסי בוגר ומאופק המשדר איכות ומשקף את חומרי הגלם האיטלקיים האיכותיים מהם עשויה הגלידה. בקיר האחורי ניתן לראות מחיצת ברזל בשילוב זכוכית סבתא מעוטרת וחלון הצצה אל המטבח, שם קורה כל הקסם.

מציגי הפרויקט

תגובות