עיצוב "תחנת לחם" ביאליק רמת גן

עיצוב "תחנת לחם" ביאליק רמת גן
מיקום – רח' ביאליק, רמת גן
שטח – 60 מ"ר
סגנון – תעשייתי מודרני
שנה – 2018
מעצבת פנים – דנה שקד
צילום – תומר רובנס

בחלל קטן ונמוך פעל בית הקפה, תחנת לחם, מספר שנים עד שהחנות הסמוכה לו התפנתה ונדרשנו להגדיל את החלל הקיים בהתאמה לסגנון העיצובי של הרשת כולה.

דלפק הקופות הראשי הכולל וויטרינת כריכים ועמדת פיצות מוקם בחלל החדש ומעליו נתלו גופי תאורה עשויים רשת בצורת גליל מוארך. במקום קורות העץ אשר היו קיימות בחלל הישן והנמוך תוכננו קורות עץ חדשות צבועות שחור ואלו נתלו באלכסון, על מנת להתאים לחלל הגבוה החדש וזאת תוך שמירה על סגנון תעשייתי המשדר "תחנת רכבת" בהתאם לסגנון הכללי של המותג. הדלפק חופה במראה מושחרת ועליו משטח שיש בגוון שחור מט.

בצד הדלפק הראשי תוכננה מחיצת ברזל גבוהה בשילוב זכוכית ומדפי תצוגה. לצורך הסתרת המטבח האחורי מוקמו מקפיאים ומקררים גדולים בחיפוי עץ אלון. במרכז החלל תוכננו עגלות תצוגה ניידות המציגות מגוון רחב של מאפים על משטחי חימום ומתחתיהם מדפי אחסון לאריזות וקופסאות נייר במיתוג הרשת.

בסמוך לוויטרינה הגדולה הפונה אל הרחוב בשתי החזיתות, מוקמו עגלות תצוגה מנירוסטה עליהן נתלו שלטים ובתוכן מגשי נירוסטה עם לחמים ועוגות.

הרצפה עשויה בריקים אפורים במראה אבני רחוב על מנת ליצור המשכיות של המדרכה שמסביב לבית הקפה ולאפשר זרימה הרמונית של הלקוחות אל עבר החנות. מחוץ לבית הקפה פינות ישיבה מגוונות עם כסאות פח בצבעי המותג ושולחנות שחורים.
המראה התעשייתי בשלוב מאפים ולחמים, יוצר חלל מעניין ודינאמי.

מציגי הפרויקט

תגובות